SI Strefa Regeneracji

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Śmieliński

SI Strefa Regeneracji

Post autor: Śmieliński »

Jak w tytule - ktoś miał okazję testować, a właściwie korzystać z usług tego gabinetu? Mają dość ciekawe zabiegi ale nie miałem z nimi do czynienia i się zastanawiam co są warte. Trochę o dla mnie nowość. Może ktoś z Was wie o co chodzi z tlenoterapią lub krioterapią?
Konował

Re: SI Strefa Regeneracji

Post autor: Konował »

Tlenoterapia to wchodzisz do odpowiedniej komory (hiperbarycznej) i przebywasz tam jakiś dłuższy czas. W komorze panuje trochę inne powietrze niż naturalnie. O podwyższonej zawartości tlenu. Przyspiesza to wchłanianie się samego tlenu do ciała. A skutki są zawsze pozytywne. Wpływa to właściwie na wszystko. Od wyglądu skóry po lepszą przemianę. Można zyskać na wyglądzie ale i na samym zdrowiu. Także całkiem fajne rozwiązanie, jak ktoś chce przyspieszyć regenerację organizmu.
Jabłońska

Re: SI Strefa Regeneracji

Post autor: Jabłońska »

Fajne miejsce. Warto tam pojechać. Wszystko też zależy jakie masz problemy zdrowotne, ale na miejscu wszystko zostanie wytłumaczone i pokazane. Nawet można zadzwonić i sie wszystkiego dowiedzieć. Bardzo miła obsługa ze sporą wiedzą. Na pewno pomogą jak będą mogli. Ja nigdy nie byłam zostawiona sama sobie. Na każde pytanie była odpowiedź od nich. Znają sie na tym co robią.
Lipiński

Re: SI Strefa Regeneracji

Post autor: Lipiński »

Podoba mi się to, że w jednym miejscu mają i komorę do terapii krio jak i hiperbaryczna. Nie znam innego miejsca, które by miało obie możliwości. Przeważnie to jest albo jedno albo drugie. Można lepiej na tym skorzystać, bo oba zabiegi dają w pewnym zakresie porównywalne rezultaty, wiec mogą się wspomagać.
Awatar użytkownika
ondin
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:50

Re: SI Strefa Regeneracji

Post autor: ondin »

Tlenoterapia ma na pewno dobroczynny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, sprzyja regeneracji komórek, działa przeciwstarzeniowo. Ja bym jednak polecał takie zabiegi w komorze normobarycznej - jest to zupełnie bezpieczna i nieinwazyjna metoda terapii tlenem. Taka oxy terapia jest na pewno możliwa we Wrocławiu https://lifechamber.pl/komora-zycia/ i to w komfortowych warunkach.
SławkaRz

Re: SI Strefa Regeneracji

Post autor: SławkaRz »

Mamy to szczęście ,że w dzisiejszych czasach są tak duże możliwości jeśli chodzi o różnego rodzaju zabiegi upiększające i poprawiające jakość naszej skóry i cery. Słyszałyście może o zabiegach ślubnych ? Poczytajcie sobie na ten temat - https://easywaxing.pl/pl/blog/cos-niebi ... s-starego/ .To blog prowadzony prze fachowców w branży - studio Easy Waxing .
Pałlina

Re: SI Strefa Regeneracji

Post autor: Pałlina »

Krioterapia to całkiem niezłe rozwiązanie. Daje sporo fajnych korzyści dla zdrowia ale i dla urody. Tylko trzeba się trochę nastawić na to. To takie coś jak morsowanie ale w dużo lepszych warunkach :) Wiecie, temperatura jakieś -190 stopni. Na szczęście wchodzi się tylko na 3 minuty. Obsługa na miejscu pokieruje, więc jest całkiem fajnie i miło. Czy warto? Na pewno. Dla zdrowia zawsze warto się poświecić. Bo to sporo daje. A Si Strefa Regeneracji ma też komorę hiperbaryczną do tlenoterapii. Ktoś już korzystał z czegoś takiego? Bo na razie się zastanawiam.
ODPOWIEDZ