Szkolenia

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Wiśnia

Szkolenia

Post autor: Wiśnia »

Dziewczyny lubicie się uczyć? Chodzicie na przykład na szkolenia dla stylistek? Jakie szkolenia możecie polecić? Czego ostatnio się nauczyłyście?

Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Szkolenia

Post autor: Kaja »

Ja na przykład bardzo lubię się uczyć języków obcych, zwłaszcza on-line. Ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że takie internetowe kursy językowe organizuje między innymi Szkoła Językowa ProfiLingua. Czy ktoś z Was miał z nią może wcześniej do czynienia?

permen love

ręwia

Re: Szkolenia

Post autor: ręwia »

Ja planuję zająć się medycyną estetyczną. Dlatego zgłosiłam się do Ośrodka szkolenia http://estetykatwarzy.pl/ która zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń związanych z medycyną estetyczną. Wiele się tam nauczyłam, dlatego wam również polecam się do nich zgłosić.

dębert

Re: Szkolenia

Post autor: dębert »

Warto rozejrzeć się za szkoleniami, które pozwolą nam się rozwinąć i zdobyć nowe umiejętności. Jeżeli mieszkacie na terenie Olsztyna lub okolic to polecam wam zapoznać się z ofertą http://edugika.pl/ Jest to świetne centrum szkoleniowe z usług, którego sam korzystałem. Tam zdobyłem wiedzę, która przydała mi się w mojej karierze zawodowej.

kiłka

Re: Szkolenia

Post autor: kiłka »

Na szkoleniach ważna jest uwaga słuchaczy więc dobrze będzie zainteresowac się stroną jaką jest https://tworzenieprezentacji.pl dzięki której będziesz mógł zaskoczyc na szkoleniu prezentacją multimedialną na temat wybrany do przekazania szkolonym. Na pewno uda Ci się dzięki temu skupic ich uwagę.

orthomol sport price

TadeuszĄ

Re: Szkolenia

Post autor: TadeuszĄ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie szkolenia jak : szkolenia dla operatorów dźwigów i żurawi to polecam zapoznać się z oferta firmy https://gralanta.com.pl/kontakt. Ja ukończyłem u nich taki kurs i mogłem w ten sposób poszerzać swoje umiejętności i kwalifikację zawodowe.

Januszą43

Re: Szkolenia

Post autor: Januszą43 »

Zajrzyj na kursexcel.pl, tam dowiesz się wszystkiego na temat pakietu ms excel. Podniesiesz swoje kwalifikacje i zdobędziesz nowe umiejętności i wiedzę, która pozwoli Ci na zwiększenie swojej jakości pracy. Zyskasz też również dodatkowe atuty na rynku pracy.

męczący kaszel w nocy u dorosłych

Pauliną6

Re: Szkolenia

Post autor: Pauliną6 »

Kursexcel.pl to bardzo dobry pomysł, aby podnieść swoje kwalifikacje oraz pogłębić wiedzę z zakresu obsługi programu komputerowego MS Excel. Pomoże nam to podnieść swoją wartość na rynku pracy, dzięki czemu możemy liczyć na szybki awans zawodowy w firmie.

leki z magnezem

SandraĆĆĆĆĆ

Re: Szkolenia

Post autor: SandraĆĆĆĆĆ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję szkolenia dla nauczycieli to polecam zapoznać się z oferta tej tego punktu " Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „Supernauczyciel” https://szkolenia.supernauczyciel.pl/kontakt w Warszawie . Ja jestem pedagogiem i jestem umówiona na dwa terminy szkoleń. 25 sierpnia idę na szkolenie z tematu " Dziecko z dyspraksją w mojej klasie/grupie" (szkolenie online – 3 godziny dydaktyczne) i następne 26 sierpnia " Praca z dzieckiem z opóźnionym rozwojem mowy" (szkolenie online – 3 godziny dydaktyczne).

pręty chromoniklowe

Karolina234Ń

Re: Szkolenia

Post autor: Karolina234Ń »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję szkolenia dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych to polecam zapoznać się z oferta tej firmy iplast https://iplast.pl/#kontakt , która takie szkolenia oferuję . Polecam zapoznać się z oferta tej firmy i poszerzać swoje umiejętności.

Aleksandrażć567

Re: Szkolenia

Post autor: Aleksandrażć567 »

Bardzo dobre szkolenia dla pracowników biurowych oraz szkolenia z zakresu obsługi programów komputerowych, w tym niezbędnych w pracy administracyjnej grafiką komputerową. Kursy komputerowe obejmują również pakiet Office dla kadrowców . Jeżeli szukasz takich szkoleń to zgłoś się do tej firmy Edugika http://edugika.pl/szkolenia/ z Olsztyna.

edixal apteka

Awatar użytkownika
moderator
Posty: 206
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Szkolenia

Post autor: moderator »

Moim zdaniem samo szkolenie pracowników już bardzo dużo wnosi w naszej firmie i jak dla mnie jest również czymś niezwykle ważnym. Jeśli chcemy zatrudnić kogoś nowego to wtedy akademia onboardingu https://www.gamfi.com/akademia-onboardingu/ okazuje się zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem.

Awatar użytkownika
samaki
Posty: 72
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:23

Re: Szkolenia

Post autor: samaki »

W razie gdybyście szukali szkoleń skierowanych do kadry psychologicznej, terapeutów bądź studentów psychologii ostatniego roku to zachęcam do wzięcia udziału w szkoleniu z technik terapii poznawczo - behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie. Szczegóły znaleźć można na https://cbt.pl/szkolenia/techniki-w-ter ... wioralnej/ . Szkolenie ma na celu zdobycie i pogłębienie wiedzy oraz praktyki w zastosowaniu technik terapii poznawczo-behawioralnej, ze szczególnym uwzględnieniem ich zastosowania w kontekście konceptualizacji pacjenta i ustalonego planu leczenia.

niestrawność u psa objawy

Boroś

Re: Szkolenia

Post autor: Boroś »

Tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci, żebyś również zwrócił uwagę na ofertę przygotowaną przez https://www.csz.com.pl/szkolenia-zawodo ... wciagarek/ u których będziecie mogli zdobyć odpowiednie umiejętności i kwalifikacje UDT jak na przykład w przypadku operatora wciągników i wciągarek w którym również brałem udział. Wszystko na poziomie, instruktorzy z ogromnym doświadczeniem także egzaminy nie stanowiły najmniejszych problemów.

vięcka

Re: Szkolenia

Post autor: vięcka »

Jeśli chodzi o szkolenia związane z udzielaniem pierwszej pomocy to uważam, że są podstawą i każdy z nas powinien taką wiedze i umiejętności posiadać. Sama ostatnio rozglądałam się za firmą, która je przeprowadza i tak trafiłam do Transmedyk https://www.transmedyk.pl/. Rozbudowana oferta, indywidualne podejście do klienta i bardzo atrakcyjne ceny kursów. na pewno warto skorzystać.

ODPOWIEDZ