Wybielanie zębów w Warszawie

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Awatar użytkownika
olga92
Posty: 111
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:55

Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: olga92 »

Niedługo wychodzę za mąż i chcę przed tym wyjątkowym dniem wybielić sobie zęby. Nie ukrywam, że zależy mi na szybkim efekcie i niezbyt wysokiej cenie. Słyszałam, że dobrze taki zabieg wykonują tutaj http://prodentika.com.pl/. Byliście tam kiedyś? Co sądzicie o ich lekarzach?
Awatar użytkownika
barbara34
Posty: 45
Rejestracja: 11 gru 2019, 9:37

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: barbara34 »

Jeśli chodzi o wybielanie zębów, to gwarancją pięknego uśmiechu są zabiegi w klinice stomatologicznej Dentistica. Polecam gorąco pana Michała, to bardzo profesjonalny stomatolog Warszawa. :D
Awatar użytkownika
Piotrek992
Posty: 129
Rejestracja: 22 paź 2019, 14:04

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: Piotrek992 »

Wszelkie czynności związane z leczeniem i pielęgnacją uzębienia powinniście podejmować tylko w sprawdzonych miejscach. Nie ma co ukrywać, że korzystając z takich gabinetów jak http://dentistica.com.pl/ będziecie mogli być spokojni o efekty leczenia. To ważna rzecz, nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Kasia12
Posty: 34
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:12

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: Kasia12 »

Cześć, ja też przed ślubem zdecydowałam się na wybielanie zębów. Znajoma z pracy poleciła mi Atelier Uśmiechu . Zespół profesjonalistów przywrócił mi śnieżna biel ząbków, które przez kawę niestety nieco zżółkły... W Atelier Uśmiechu stosowany jest innowacyjny system BlancOne, który daje spektakularne efekty, a do tego jest bezpieczny i nie powoduje nadwrażliwości co dla mnie było bardzo ważne bo borykam się z nadwrażliwością zębów.
Awatar użytkownika
emilia00
Posty: 95
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:45

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: emilia00 »

Jak wybiealnie zebów to tylko u profesjonalistów, tak wiec ja wybielalam własnie w klinice http://www.litynscy.pl/ i jestem z efektów mega zadowolona :)
ślimak

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: ślimak »

Najpierw musisz sprawdzić, czy masz zaleczone wszystkie ubytki. Wybielanie to taki zabieg estetyczny, już na sam koniec. Ja też o tym myślę. Na razie jestem w trakcie leczenia w klinice http://demeter.com.pl/ ale na pewno zdecyduję się też na poprawę koloru moich zębów.
andziaś

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: andziaś »

A to wogóle jest bezpieczne?
Jak jest po czasie?
Boję się o zęby i o szkliwo.
Jednak szkoda zębów to nie włosy że odrosną.

Pytam o opinie osób które korzystały z takiej usługi :) i to jakiś czas temu żeby się wypowiedziały z perspektywy czasu
Żyrafffa

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: Żyrafffa »

andziaś pisze: ↑18 lut 2021, 19:25 A to wogóle jest bezpieczne?
Jak jest po czasie?
Boję się o zęby i o szkliwo.
Jednak szkoda zębów to nie włosy że odrosną.
Pytam o opinie osób które korzystały z takiej usługi :) i to jakiś czas temu żeby się wypowiedziały z perspektywy czasu
Ja wybielałam lampą Beyond w klinice Dentart https://www.dentart.pl/oferta/wybielanie-zebow/. Zabieg sam w sobie jest bezpieczny, dziąsła zabezpieczają przed użyciem lampy. A potem jeśli chodzi o jakieś komplikacje to ja nie miałam, zęby mam zdrowe, przez 3 lata nic nie było oprócz zdejmowania kamienia
Syśka

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: Syśka »

Najlepsze wybielanie zębów moim zdaniem robią w Villa Nova Dental Clinic w Warszawie przy ulicy Przyczółkowej 219. W swojej ofercie proponują kilka metod wybielania. Najlepiej umówić się na konsultacje i lekarz sam dobierze odpowiednią metodę wybielania. :)
Zuzaś1345

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: Zuzaś1345 »

Ja zdecydowanie odradzam wybielania na własną rękę, nabawiłam się przez to nadwrażliwości zębów :? w pewnym momencie było już tak źle że udałam się do Elektoralna Dental Clinic, tam oprócz leczenia nadwrażliwości po paru wizytach miałam robione profesjonalne wybielanie metodą łączoną czyli wybielanie w gabinecie a później wybielanie nakładkami żelem w domu. Przez te nieprzyjemnosci które musiałam przejść odrazu mówię, nie bawcie się w wybielanie w domu, od tego są profesjonaliści :D
Aśka Wasilewska

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: Aśka Wasilewska »

Zuzaś1345 pisze: ↑04 mar 2021, 12:30 Ja zdecydowanie odradzam wybielania na własną rękę, nabawiłam się przez to nadwrażliwości zębów :? w pewnym momencie było już tak źle że udałam się do Elektoralna Dental Clinic, tam oprócz leczenia nadwrażliwości po paru wizytach miałam robione profesjonalne wybielanie metodą łączoną czyli wybielanie w gabinecie a później wybielanie nakładkami żelem w domu. Przez te nieprzyjemnosci które musiałam przejść odrazu mówię, nie bawcie się w wybielanie w domu, od tego są profesjonaliści :D
Ja również mogę polecić Elektoralna Dental Clinic, uratowali mnie z podobnych tarapatów. :D
Beata Dańczak

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: Beata Dańczak »

Pewnie już jest dawno po ślubie, ale podzielę się moją skromną opinią dla przyszłych poszukiwaczy pomocy, ja wybielam zęby w Elektoralna Dental Clinic, jestem bardzo zadowolona z zabiegów, ponieważ panuje tam bardzo przyjemna atmosfera, lekarze są pełni profesjonalizmu, a i ceny nie są zawyżone. ;)
Awatar użytkownika
monia
Posty: 70
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:27

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: monia »

Z tym wybielaniem to nie jest taka prosta sprawa. Ja mam nadwrażliwe zęby i niestety nie mogę się poddawać żadnym zabiegom ani tym bardziej stosować typowych past wybielających. Mój dentysta poleci mi za to świetną pastę wybielającą https://splat.expert/produkt/innova-del ... wosc-75ml/ właśnie do nadwrażliwych zębów. Podobno ma w swoim składzie amorficzny hydroksyapatyt wapnia, taki sam jaki jest w naszych kościach i zębach który przenika do otwartych kanalików zębinowych, uszczelnia i odbudowuje szkliwo, a także chroni przed kwasami oraz bakteriami.
Werkuś

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: Werkuś »

Syśka pisze: ↑26 lut 2021, 17:23 Najlepsze wybielanie zębów moim zdaniem robią w Villa Nova Dental Clinic w Warszawie przy ulicy Przyczółkowej 219. W swojej ofercie proponują kilka metod wybielania. Najlepiej umówić się na konsultacje i lekarz sam dobierze odpowiednią metodę wybielania. :)
Prawda! Villa Nova TOP 1
Werkuś

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: Werkuś »

Werkuś pisze: ↑12 maja 2021, 22:09
Syśka pisze: ↑26 lut 2021, 17:23 Najlepsze wybielanie zębów moim zdaniem robią w Villa Nova Dental Clinic w Warszawie przy ulicy Przyczółkowej 219. W swojej ofercie proponują kilka metod wybielania. Najlepiej umówić się na konsultacje i lekarz sam dobierze odpowiednią metodę wybielania. :)
Prawda! Villa Nova TOP 1
Również mogę polecić Villa Nova :)
maruś

Re: Wybielanie zębów w Warszawie

Post autor: maruś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań sprawdź ten link https://www.fizjo-pro.com.pl
ODPOWIEDZ