alkomat

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Awatar użytkownika
jozaza
Posty: 27
Rejestracja: 28 lis 2019, 22:00

alkomat

Post autor: jozaza »

Posiada ktoś z was alkomat? Jakie modele polecacie? Na co powinnam zwrócić uwagę przy zakupie? Rozstrzał cenowy ogromny od czego te ceny zależą?
Awatar użytkownika
mam_to
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:41

Re: alkomat

Post autor: mam_to »

Ja mam uchwyt na telefon polskiej firmy xblitz (model g650) i jestem mega zadowolony, bo produkt jest zarąbistej jakości w tej cenie. Mają też alkomaty, więc moge Ci doradzić tę firmę
Awatar użytkownika
ivett
Posty: 52
Rejestracja: 25 lis 2019, 12:56

Re: alkomat

Post autor: ivett »

Jak szukasz dobrego alkomatu to zobacz sobie modele marki alkohit, mają ich sporo, zależy od tego jaki masz budżet i czy dużo osób będzie korzystalo czy nie. Tutaj masz link do sklepu https://sklep.alkohit.eu/ mamy X60 model, rewelacja, szybko mierzy i jet dokładny.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 41
Rejestracja: 30 sty 2020, 23:29

Re: alkomat

Post autor: Ada »

Też się zastanawiam nad zakupem. Widzę, że jest duży wybór. Na co zwracać uwagę przed zakupem? Do użytku powiedzmy domowego wystarczy takie za 300-400 zł czy lepiej wydać więcej? Czym one się właściwie różnią?
Buśka

Re: alkomat

Post autor: Buśka »

Nie trzeba tak drogiego, my kupiliśmy alkomat xblitz za połowę tej ceny i się super sprawdza, mierzy wynik dobrze, sprawdzaliśmy kilka razy i raz się naprawdę przydał, bo samopoczucie było ok, a się okazało że jeszcze promile są
ODPOWIEDZ