jeep-serwis opinie

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Awatar użytkownika
inka
Posty: 12
Rejestracja: 07 lis 2019, 15:51

jeep-serwis opinie

Post autor: inka »

Mąż dostał od wuja jeepa. Jest w nim trochę do zrobienia ale ogólnie stan spoko. Chcemy jeszcze nim pośmigać. Czy znacie serwis JEEP SERWIS? Można spokojnie oddać auto w ich ręce? U nas nie ma tego typu mechaników.
Ostatnio zmieniony 02 sty 2020, 12:01 przez inka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: jeep

Post autor: Kaja »

A gdzie zaopatrujecie się w różnego rodzaju części oraz akcesoria do samochodów terenowych? Ja widziałam ostatnio spory ich wybór na stronie https://terenowiec.pl/pl/. Ceny wydają mi się tam całkiem atrakcyjne i niewygórowane, więc chyba warto się rozejrzeć ;) Polecam :)
Awatar użytkownika
mik
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2019, 10:07

Re: jeep

Post autor: mik »

Ja szczerze polecam w moim Jeepie byłą do roboty automatyczna skrzynia biegów, Panowie poradzili sobie koncertowo za nie duże stawki, inni mechanice albo krecili głowami albo ceny wymyślali z kosmosu!
Awatar użytkownika
kil
Posty: 9
Rejestracja: 30 gru 2019, 10:19

Re: jeep

Post autor: kil »

Bez porównania z innymi warsztatami chyba jedyny taki w Warszawie specjalizujący się w samochodach Amerykańskich, mój Jeep przeszedł tutaj remont silnika, Panowie podeszli do tematu bardzo profesjonalnie bez fuszerki i druciarstwa.
Awatar użytkownika
krzych
Posty: 9
Rejestracja: 30 gru 2019, 10:50

Re: jeep

Post autor: krzych »

Jak nie chcesz by twój samochód trafił w ręce garażowego speca to najlepiej będzie wybrać Jeep Serwis, jeżdzę tam regularnie na oleje i filtry oraz klimę. Maja pojecie o Amerykańskich autach różni się od tych europejskich i to bardzo
Awatar użytkownika
arti
Posty: 9
Rejestracja: 30 gru 2019, 11:37

Re: jeep

Post autor: arti »

Jest to chyba najlepszy taki warsztat w okolicy Warszawy jak i samej stolicy odnośnie aut z Ameryki. Mój Jeep co roku jeździ tutaj na serwis klimy a niedawno zajmowali się klockami i tarczami, odkąd serwisuje auto w tym serwisie nic tylko jeżdzę tankuje i częsci eksploatacyjne wymieniam bez usterek
Awatar użytkownika
miluja
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:05

Re: jeep

Post autor: miluja »

NIe znam lepszego miejsca do którego można oddać amerykańca, obiema rękoma i nogami podpisuje się pod tym co pisali poprzednicy, mi jak padł silnik w ciągu tygodnia sprowadzili używke w bardzo dobrej kondycji po testach kompresji zswapowali do mojego Cheeroke i auto jeździ jak nowe.
Awatar użytkownika
kiser
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:25

Re: jeep

Post autor: kiser »

Jest w Warszawie wiele serwisów samochodowych ale nie ma chyba lepszego odnośnie aut Amerykańskich takich jak Jeep. Warto się tutaj pofatygować ja mam na ten serwis 30km a i tak z każdym problemem jeżdze tutaj bo wiem że to profesjonaliści a nie krętacze.
Awatar użytkownika
lukime
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:46

Re: jeep

Post autor: lukime »

W życiu przerobiłem już wielu mechaników, niektórzy w ogóle nie powinni się nazywać mechanikami, Jak miałem problem z skrzynią to szybka weryfikacja od serwisu do serwisu nikt nie chciał się podejmować a tutaj? od ręki umówienie terminu odstawka samochodu 3 dni robocze i samochód odebrany, Kasa bez przesady choć usterka poważna.
Awatar użytkownika
patto
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 12:15

Re: jeep

Post autor: patto »

Śmiało oddawaj do nich swojego Jeepa, nie ma lepszego miejsca gdzie dopracują detale twojego auta, śmiało mógłbym powiedzieć że moga poprawiać fabrykę. Mojego jeepa tak odrestaurowali że gdyby nie wyrobiony środek pomyślałbym że wyjeżdzam z salonu a nie z serwisu

ciuchy kibicowskie
Awatar użytkownika
onoja
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 12:49

Re: jeep

Post autor: onoja »

Pełna profeska, Panowie naprawdę znają się na swojej robocie jak na samochodach tej marki. Z pewnością nie zawiedziesz się na ich znajomości. Wymieniają tylko to co jest zepsute, nie naciągają oczywiście poinformują jeżeli coś się zaczyna kwalifikować do wymiany ale szczerze oszacują czas do kolejnej wizyty.

kartoniki z nadrukiem
Awatar użytkownika
paluchja
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 13:10

Re: jeep

Post autor: paluchja »

Każda jedna z tych opinii to strzał w 10! Byłem raz u jednego mechanika robić zbieżność, nie dość że naszarpał się jak głupi to i źle ustawił mówiąc ze strzelać z tego nie będą. Po za tym zasugerował wymianę tarcz i klocków Ba już prawie zaczął zrzucać koło, coś mnie podkusiło i powiedziałem żeby tego nie robił. Po jakimś czasie auto cały czas zjeżdżało w prawo i ścinało oponę więc pojechałem do nich, nie dość że ustawili mi na igłę to bez większych problemów a gdy zapytałem o wycenę tarcz i klocków to mechanik się za głowę złapał i pokazał mi na nie zjechanej MOJEJ tarczy klocki z 1cm zapasem...
Awatar użytkownika
ine
Posty: 8
Rejestracja: 31 gru 2019, 13:53

Re: jeep

Post autor: ine »

Ja już też nie raz spotkałem się z cwaniactwem w Polskich warsztatach, a jak słyszę hasło Panie ale to amerykańskie to musi kosztować to mnie krew zalewa, tutaj tego nie ma. Przyjechałem tu pierwszy raz i wiem że będę wracać. Polecać mogę.
Awatar użytkownika
kotmoc
Posty: 10
Rejestracja: 31 gru 2019, 17:26

Re: jeep

Post autor: kotmoc »

Jeżeli chcesz by twoim samochodem zajęto się profesjonalnie to polecam Ci się udac właśnie do tego serwisu, Panowie podchodzą z dużą dozą cierpliwości oraz profesjonalizmu do samochodów swoich klientów na pewno nie będziesz zawiedziony

chrzanów kościelec
Awatar użytkownika
nimki
Posty: 4
Rejestracja: 31 gru 2019, 17:41

Re: jeep

Post autor: nimki »

Tak jak koledzy wyzej, nie mogę powiedzieć złego słowa o tym serwisie, serwisuje tam swój samochód i nigdy nie usłyszałem tekstu "jeździć obserwować" Tego zwrotu nie ma w ich słowniku. Zawsze zainteresują się nawet najmniejszą pierdułką i robią tak długo aż problem zniknie.
Awatar użytkownika
okkoko
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 18:02

Re: jeep

Post autor: okkoko »

Ja również jestem bardzo zadowolony z usług tego warsztatu, odstawiłem niedawno tutaj swojego jeepa na wymianę uszczelki pod głowicą, szybko i nie drogo. Olej już nie ucieka i nie dostaje się do płynu chłodniczego!
Awatar użytkownika
ixi
Posty: 20
Rejestracja: 31 gru 2019, 18:20

Re: jeep

Post autor: ixi »

Jest to z pewnością najlepszy serwis samochodów amerykańskich jaki widziało to województwo, nie spotkałem jeszcze w warszawie żadnego innego z tak dobrymi mechanikami jak ten. Oddaje swojego Jeepa co pół roku na płyny olej filtry i nic sie z autem nie dzieje!
Awatar użytkownika
pisosol
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 19:00

Re: jeep

Post autor: pisosol »

Ja również serdecznie polecam ten serwis już nie tylko ze względów na dobrą obsługe ale również z powodów uczciwości pracujących tam ludzi. Nigdy nie czułem na sobie presji mechanika który wisi nade mną z rychłą wymiana strasząc ze nieszczęscie się przytrafi! A wielu takich jest którzy wyolbrzymiają mało istotne sprawy, jak coś wymaga naprawy to mówią wprost jeżeli coś nie jest konieczne to nie wiercą dziury w brzuchu że trzeba na wczoraj.
Awatar użytkownika
umanal
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 19:17

Re: jeep

Post autor: umanal »

Byłem nie raz i zawsze będe wracać, w lato robili mi serwis klimy, wszystko w jak najlepszym porządku, bez dodatkowych kosztów! Jak chcesz by zajęli sie amerykańcem jak nalezy to nie ma co szukać gdzie indziej.
Awatar użytkownika
omo
Posty: 8
Rejestracja: 31 gru 2019, 19:38

Re: jeep

Post autor: omo »

Jest to na pewno jeden z najlepszych serwisów odnośnie samochodów amerykańskich. Mam Jeepa Cheeroke i dopiero tutaj skrzynia biegów jak i remont silnika doczekał się pracy profesjonalistów. Gdzie bym nie pojechał tam mnie zbywano
Awatar użytkownika
okokol
Posty: 12
Rejestracja: 31 gru 2019, 20:41

Re: jeep

Post autor: okokol »

Mnie również z Jeepem zbywano przy skrzyni, już traciłem nadzieję że uda się coś z tym zrobić i dopiero w tym serwisie Panowie zabrali się do roboty praktycznie z marszu! Pełen profesjonalizm i auto znów śmiga jak nówka!
Awatar użytkownika
ondin
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:50

Re: jeep-serwis opinie

Post autor: ondin »

Nie miałem nigdy jeepa, od kiedy pojawiły się modele Suv na rynku to takie kupuję. Widzę, że na początku przyszłego roku Toyota szykuje dla nas niespodziankę https://www.toyota.zabrze.pl/news/nowa- ... o-w-polsce . Taka nowa toyota highlander to auto idealne, szczególnie dla tych którzy cenią wygodę, zależy im na mocnym, niezawodnym aucie a do tego mają dużą rodzinę. Model posiada aż 7 foteli, bogate wyposażenie wewnętrzne i sprawdzi się także w trudnych warunkach. Ciekawy jestem jak będzie się prezentował na żywo - na razie dla mnie wygląda bardzo obiecująco.
jótmar

Re: jeep-serwis opinie

Post autor: jótmar »

Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu olejów silnikowych to ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://ma-ta.pl/ Jest to bardzo dobra hurtownia olejów silnikowych, w której zawsze znajduję to czego szukam. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.
syśkaa

Re: jeep-serwis opinie

Post autor: syśkaa »

Uważam, że Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO to doskonałe rozwiązanie. Ich solidne wykonanie i wysoka wydajność sprawiają, że są one świetnym wyborem dla każdego, kto oczekuje niezawodności i długotrwałego użytkowania.
ODPOWIEDZ