Nauka jazdy Łódź

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Awatar użytkownika
Krasinka
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2019, 10:15

Nauka jazdy Łódź

Post autor: Krasinka »

Auto Szkoła Pałgan to najlepszy wybór jeśli chodzi o szkołę jazdy w Łodzi. W niej nauczysz się jeździć bezpiecznie w każdych warunkach atmosferycznych. Instruktorzy uczą jazdy bez stresu.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Nauka jazdy Łódź

Post autor: Kaja »

A jak Wam idzie parkowanie tyłem? Macie z tym problemy? Ja jestem świeżo po zdaniu egzaminu na prawo jazdy i to chyba moja pięta achillesowa. Widziałam na stronie https://smartcams.pl/ specjalne kamery cofania do samochodów. Jak sądzicie, czy taka kamera mogłaby mi pomóc w parkowaniu?
Awatar użytkownika
Mozzi
Posty: 39
Rejestracja: 25 paź 2019, 8:10

Re: Nauka jazdy Łódź

Post autor: Mozzi »

Natomiast jeżeli chodzi o wybór dobrej szkoły jazdy to w Poznaniu mogę podrzucić Wam jeszcze do sprawdzenia OSK Pegaz. Dzięki nim w końcu zabrałem się za zrobienie prawa jazdy i z naprawdę pozytywnym efektem, ponieważ zarówno teoria oraz praktyka zdane oczywiście za pierwszym razem. Pan instruktor Łukasz wszystko mi wytłumaczył i przygotował zgodnie z założeniami, więc na spokojnie podszedłem do egzaminu w WORD i nie zrobiłem nawet małego błędu :)
Awatar użytkownika
White
Posty: 138
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:06

Re: Nauka jazdy Łódź

Post autor: White »

Ja akurat zdawałem prawo jazdy w Poznaniu i tam też robiłem kurs. Wszystko w szkole Zdaj Prawko, którą mogę śmiało każdemu polecić. Doświadczeni instruktorzy i fajna atmosfera na kursach :)
Łaba45

Re: Nauka jazdy Łódź

Post autor: Łaba45 »

Mozzi pisze: ↑26 mar 2020, 14:29 Natomiast jeżeli chodzi o wybór dobrej szkoły jazdy to w Poznaniu mogę podrzucić Wam jeszcze do sprawdzenia http://www.odtj.net/pojazdy-uprzywilejowane/. Dzięki nim w końcu zabrałem się za zrobienie prawa jazdy i z naprawdę pozytywnym efektem, ponieważ zarówno teoria oraz praktyka zdane oczywiście za pierwszym razem. Pan instruktor Łukasz wszystko mi wytłumaczył i przygotował zgodnie z założeniami, więc na spokojnie podszedłem do egzaminu w WORD i nie zrobiłem nawet małego błędu :)
Słyszałem sporo pozytywnych opinii na temat tego Kursu. Zastanawiam się tylko jakie mają ceny. Koszt to jednak ważna sprawa i warto wiedzieć ile trzeba zapłacić...
ODPOWIEDZ