Salon i serwis Hyundaia w Rzeszowie - jaki wybrać?

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Łezek

Salon i serwis Hyundaia w Rzeszowie - jaki wybrać?

Post autor: Łezek »

Cześć :)
Jak salon i serwis autoryzowany Hyundaia warto według Was wybrać w Rzeszowie i czym się kierowaliście podejmując ostateczną decyzję. Ja własnie rozglądam się za nowym autem (na ten moment najbardziej podoba mi się Hyudani Tucson), jednak wolę na spokojnie podejsć do tematu żeby podjąć jak najlepszą decyzję. Pomożecie?
Woleś

Re: Salon i serwis Hyundaia w Rzeszowie - jaki wybrać?

Post autor: Woleś »

Jeśli o mnie chodzi to muszę przyznać, że naprawdę dobrze tutaj może sprawdzić się jednak zakup nowego auta oczywiście jeśli szukasz modelu dla siebie na długie lata i nie planujesz zaraz zmiany. Odnośnie samego wyboru w Rzeszowie to polecam zwrócić uwagę na salon Auto Res w którym znajdziecie sporo fajnych propozycji aut nowych oraz używanych. Jednocześnie przy tym licząc na porządny serwis autoryzowany w którym zrobicie potrzebne naprawy.
Czymeś

Re: Salon i serwis Hyundaia w Rzeszowie - jaki wybrać?

Post autor: Czymeś »

Jak najbardziej masz rację, jak rozglądasz się za ciekawymi opcjami samochodów nowych i używanych to tutaj warto odwiedzić Auto Res w rzeszowie i też ich stronę internetową http://www.auto-res.pl/ gdzie przedstawiona jest oferta, można umówić się na wizytę oraz jazde próbną. Mam nadzieję, że trafisz na odpowiednie auto dla siebie, no i co do aso też ja nie mam zastrzeżeń.
Łezek

Re: Salon i serwis Hyundaia w Rzeszowie - jaki wybrać?

Post autor: Łezek »

Czymeś pisze: ↑17 cze 2021, 10:35 Jak najbardziej masz rację, jak rozglądasz się za ciekawymi opcjami samochodów nowych i używanych to tutaj warto odwiedzić Auto Res w rzeszowie i też ich stronę internetową http://www.auto-res.pl/ gdzie przedstawiona jest oferta, można umówić się na wizytę oraz jazde próbną. Mam nadzieję, że trafisz na odpowiednie auto dla siebie, no i co do aso też ja nie mam zastrzeżeń.
Super, no to już jakieś konkrety mam :) Czas najwyższy zabrać się za poszukiwania na poważnie i że w końcu znajdę odpowiednie auto dla siebie, ale i też serwis w którym będę mógł liczyć na konkretne wsparcie w przypadku napraw.
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Salon i serwis Hyundaia w Rzeszowie - jaki wybrać?

Post autor: moderator »

Niestety ja nie znam takich serwisów gdyż nigdy nie miałem nawet okazji w nich być. Za to z całą pewnością mogę polecić świetny serwis wymiany szyb http://autoszyby-wymiana.pl/ i jestem zdania, że jeśli chcemy ją wymienić to warto jest się tam udać. W końcu chyba każdy z nas lubi mieć ładną i nową szybę w aucie.
Zyłek

Re: Salon i serwis Hyundaia w Rzeszowie - jaki wybrać?

Post autor: Zyłek »

Akurat jeżeli o mnie chodzi to również miałem okazję współpracować z salonem Auto Res i jestem mega zadowolony. Profesjonalne podejście, super organizacja, dobre ceny i też używane perełki bo jednak kupując samochód u nich można mieć pewność odnośnie samej sprawności technicznej.
PiotrKłocki

Re: Salon i serwis Hyundaia w Rzeszowie - jaki wybrać?

Post autor: PiotrKłocki »

Zyłek pisze: ↑28 cze 2021, 15:48 Akurat jeżeli o mnie chodzi to również miałem okazję współpracować z salonem Auto Res i jestem mega zadowolony. Profesjonalne podejście, super organizacja, dobre ceny i też używane perełki bo jednak kupując samochód u nich można mieć pewność odnośnie samej sprawności technicznej.
W piątek się do nich wybieram sprawdzić ofertę, najbardziej interesuje mnie nowy hybrydowy Tucson ale zobaczymy czy może jednak coś innego mi się spodoba.
Robeś

Re: Salon i serwis Hyundaia w Rzeszowie - jaki wybrać?

Post autor: Robeś »

Również uważam, że jeżeli chodzi o poszukiwania przede wszystkim dobrych ofert auto nowych oraz używanych to jak najbardziej warto tutaj zwrócić uwagę na sprawdzone miejsca gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalne podejście obsługi, duży wybór modeli oraz marek jak na przykład Hyundai, Alfa Romeo, Jeep, czy Hyundai. Doradzili w zakupie auta zarówno dla mnie, ale również mojej małżonki. Oboje jesteśmy zadowoleni i na pewno w przyszłości jeszcze skorzystamy :)
JacekRań

Re: Salon i serwis Hyundaia w Rzeszowie - jaki wybrać?

Post autor: JacekRań »

Robeś pisze: ↑02 sie 2021, 9:50 Również uważam, że jeżeli chodzi o poszukiwania przede wszystkim dobrych ofert auto nowych oraz używanych to jak najbardziej warto tutaj zwrócić uwagę na sprawdzone miejsca gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalne podejście obsługi, duży wybór modeli oraz marek jak na przykład Hyundai, Alfa Romeo, Jeep, czy Hyundai. Doradzili w zakupie auta zarówno dla mnie, ale również mojej małżonki. Oboje jesteśmy zadowoleni i na pewno w przyszłości jeszcze skorzystamy :)
O proszę, chyba w takim razie trzeba będzie do nich zajrzeć i zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieję że uda się również nam znaleźć jakieś ciekawe autko dla żony bo teraz zastanawiamy się nad I20
ODPOWIEDZ