Szkoła Europejska

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Awatar użytkownika
Piotrek992
Posty: 129
Rejestracja: 22 paź 2019, 14:04

Szkoła Europejska

Post autor: Piotrek992 »

Moim zdaniem, w dzisiejszych czasach warto rozważyć wysłanie dzieciaków do szkoły europejskiej. To bardzo ciekawa instytucja, w której maluchy uczą się 3 języków. W erze globalizacji może być to najlepszym pomysłem. Sprawdźcie to dobrze w https://szkolaeuropejska.pl/

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
kociołek
Posty: 101
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:13

Re: Szkoła Europejska

Post autor: kociołek »

Szkoła Europejska to może i dobre rozwiązanie ale nie każdy ma taką możliwość. Dlatego też moim zdaniem najważniejsze jest to z jakich książek nasze dzieciaki się uczą, tym bardziej że ciągle się coś zmienia dlatego też nie każda księgarnia spełnia normy oświaty. Z tego co wiem,to dyrektorzy mogą zrobić takie zamówienie dotacyjne jak choćby przez to wydawnictwo link jest taka możliwość.
Awatar użytkownika
Maccid
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:14

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Maccid »

Cieszę się, że w polskich szkołach zaczynają kłaść coraz większy nacisk na naukę języków. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej w Warszawie prowadzi zajęcia z angielskiego dla dzieci już w zerówce i to każdego dnia. W klasach starszych dochodzi również drugi język, a później elementy nauczania dwujęzycznego. Dzieci w tym wieku wszystko jak gąbka chłoną, więc trzeba im dać ku temu możliwości.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Kaja »

Jeśli chodzi o szkoły języków obcych, to moim zdaniem na kurs językowy najlepiej zapisać się do szkoły https://www.profi-lingua.pl/, która ma swoje oddziały w całej Polsce. Do wyboru są tam najróżniejsze języki - angielski, niemiecki, francuski, chiński, hiszpański, rosyjski i wiele innych. Na pewno znajdziecie coś dla siebie :)
Awatar użytkownika
Dorian
Posty: 37
Rejestracja: 12 mar 2020, 21:39

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Dorian »

Po co się pchać w tę Europę jak muchy do lepu...
MIśka

Re: Szkoła Europejska

Post autor: MIśka »

Na pewno dzieci zyskają na takiej szkole i to dużo. Fajnie jak i będzie możliwość nauki innych języków obcych jak hiszpański, włoski, francuski, czy też niemiecki. Szukajcie takich placówek dla swoich dzieci, ja tak zrobiłam wybierając Te Vizje Okopowa. Od samego początku spodobało mi się to miejsce i z każdym rokiem przekonywałam się, że był to bardzo dobry wybór. Córce też bardzo się podoba więc nic tylko chwalić i polecać każdemu rodzicowi i dzieciom.
ODPOWIEDZ