Gdzie kupować zabawki?

Godne polecenia strony, blogi, sklepy internetowe.
Awatar użytkownika
hipolita
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2020, 3:23

Gdzie kupować zabawki?

Post autor: hipolita »

Kupowaliście może zabawki przez internet? Doszłam do wniosku, że stacjonarnie ceny takich rzeczy bywają kosmiczne, a zwykle w sieci można wszystko znaleźć w korzystniejszej cenie. Na przykład zainteresowała mnie oferta sklepu kochamzabawki.eu. Kojarzycie go?
Awatar użytkownika
bożena-93
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 16:07

Re: Gdzie kupować zabawki?

Post autor: bożena-93 »

Kupuję w tym sklepie zabawki zdalnie sterowane dla syna. Młody jest zachwycony, więc i ja nie mam uwag. Odniosłam też wrażenie, że jakość tych zabawek jest lepsza. Do tego na przesyłkę nie trzeba długo czekać. Jako rodzic polecam:)
Łucja007

Re: Gdzie kupować zabawki?

Post autor: Łucja007 »

Ja zabawki dla mojego bratanka kupiłam na tej stronie Zabawki dla dzieci :) Polecam serdecznie! Będziesz zadowolony :D
dinguś

Re: Gdzie kupować zabawki?

Post autor: dinguś »

W każdym prawie sklepie możemy kupić zabawki , teraz na rynku jest dużo modeli i wzorów. Ja ostatnio kupiłam mojemu dziecku w tym sklepie tutaj https://gdpoland.pl/ . Sklep jest czynny przez 6 dni w tygodniu i porównując inne sklepy towary maja w przystępnych cenach.
Żaneta

Re: Gdzie kupować zabawki?

Post autor: Żaneta »

Ja kupuje tylko w sprawdzonych sklepach, jednak szerokim lukiem omijam sieciówki z plastikowymi zabawkami. Ostatnio szukałam hulajnogi dla córeczki i znalazłam hulajnogę scoot and ride. Cechuje ją brak ostrych wykończeń-jest bardzo bezpieczna, uchwyty kierownicy zapobiegające się ześlizgiwaniu się rączek, wygodne i profilowane siedzisko. Ma dużo więcej zalet, więc warto dowiedzieć się o tej bezpiecznej hulajnodze.
Awatar użytkownika
arhee
Posty: 114
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Gdzie kupować zabawki?

Post autor: arhee »

dinguś pisze: ↑12 lut 2021, 23:21 W każdym prawie sklepie możemy kupić zabawki , teraz na rynku jest dużo modeli i wzorów. Ja ostatnio kupiłam mojemu dziecku w tym . Sklep jest czynny przez 6 dni w tygodniu i porównując inne sklepy towary maja w przystępnych cenach.
Dla dużych oraz małych fajna opcją jest kostka rubika https://www.kostkirubika.pl/pl/i/Jak-ul ... ika-3x3/16 niby niepozorna, ale nie tak łatwo ją ułożyć. :)
giś

Re: Gdzie kupować zabawki?

Post autor: giś »

Łucja007 pisze: ↑13 sty 2021, 5:59 Ja zabawki dla mojego bratanka kupiłam na tej stronie Zabawki dla dzieci :) Polecam serdecznie! Będziesz zadowolony :D
Gra zręcznościowa labirynt mi się ostatnio bardzo spodobała. Wpływa na wyobraźnię dziecka. Ja lubię takie rozwijające zabawki kupować.
stefaniaa

Re: Gdzie kupować zabawki?

Post autor: stefaniaa »

Ja powiem wam, że teraz szukałam fajnego pomysłu na prezent dla mojego chrześniaka i tak znalazłam firmę Puky.
Właśnie tam znalazłam tam całkiem niezły jeździk dla rocznego dziecka i tak zastanawiam się czy coś takiego nie kupić? Co wy na to? Jak wam się podoba ten pomysł?
spinka

Re: Gdzie kupować zabawki?

Post autor: spinka »

Najlepiej w Internecie, bo ceny są znacznie nizsze niż w sklepach stacjonarnych. Do tego mam wrażenie, ze wybór jest dużo większy. Mnie w oko wpadła oferta sklepu Takwiele.pl Możliwe, że i wy znajdziecie tutaj coś odpowiedniego dla siebie i swoich dzieci.
ODPOWIEDZ