Jubiler Lisiewski - polecacie?

Godne polecenia strony, blogi, sklepy internetowe.
Awatar użytkownika
Wrocisława-95
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2019, 9:47

Jubiler Lisiewski - polecacie?

Post autor: Wrocisława-95 »

Hej, znajoma jakiś czas temu poleciła mi sklep sklepjubilerski.com. Mają całkiem ciekawą ofertę biżuterii. Znacie tego jubilera, uważacie, że warto robić tam zakupy? Zastanawiamy się z narzeczonym nad kupieniem u nich obrączek ślubnych, stąd moje pytanie.
Awatar użytkownika
Albertyna
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2020, 17:45

Re: Jubiler Lisiewski - polecacie?

Post autor: Albertyna »

U tego jubilera zamawiałam obrączki ślubne. Obsługa jest przesympatyczna, dostawa wręcz błyskawiczna, a same obrączki pięknie wykonane. Naprawdę warto skorzystać z ich oferty. Poza tym mają całkiem niskie ceny moim zdaniem :)

t mobile jak doładować internet
Awatar użytkownika
liska
Posty: 46
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:03

Re: Jubiler

Post autor: liska »

Sprawdźcie sobie tutaj https://www.apart.pl jakie propozycje, jeśli chodzi o obrączki ma marka Apart. Oferta jest konkretna. Mają różne modele dopasowane do konkretnych upodobań. Ważne jest bowiem to, aby podobały się one obydwu przyszłym małżonką. W sklepie można trafić na fajne promocje na biżuterię.
Awatar użytkownika
KlientkaKarola
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2020, 21:47

Re: Jubiler Lisiewski - polecacie?

Post autor: KlientkaKarola »

Nie kupowałam tam nigdy :) Mają tam też skup złota, bo ja mam aż nadmiar biżuterii :lol: Póki co to znalazłam takiego jubilera > https://obraczki.net.pl/skup-zlota u którego właśnie można oddać złoto. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie do którego jubilera pójdę ? Cena złota nie jest jedna ? Nie chcę jeździć i marnować czas, a usłyszę tę samą cenę :D
paśka

Re: Jubiler Lisiewski - polecacie?

Post autor: paśka »

Ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep z biżuterią jakim jest Jubiler Korn, mają w swojej ofercie praktycznie wszystko i w każdym stylu, od boho przez biżuterię nowoczesną i klasyczną, także każdy znajdzie na pewno cos odpowiedniego dla siebie. Oraz na prezent dla każdej osoby, bo mamy w czym wybierać.

prowansja domino
ODPOWIEDZ