Odkurzacz

Godne polecenia strony, blogi, sklepy internetowe.
aśka

Odkurzacz

Post autor: aśka »

Dzień dobry. Niedawno kupiłam doskonały odkurzacz roomba i powiem wam, że wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Odkurzacz świetnie sobie radzi z każdym zabrudzeniem i co ważne jest cichy, więc może działać bez problemu także i w nocy, więc warto go kupić.

Liść

Re: Odkurzacz

Post autor: Liść »

Jak już jesteśmy w temacie sprzątania, to powiem wam, że ostatnio udało mi się zamówić naprawdę świetny odkurzacz centralny ze strony tego sklepu https://www.venton.eu/PL-H122/wally-flex.html Jeżeli jesteście zainteresowani tego typu sprzętem domowym, to koniecznie tam zajrzyjcie. To naprawdę ogromne ułatwienie, jesli chodzi o sprzątanie w domu.

anna039

Re: Odkurzacz

Post autor: anna039 »

Ja właśnie jestem na etapie wyboru odkurzacza centralnego do domu. Powiem wam, ze przejrzałam sobie na stronie http://centralne-odkurzacze.net i maja tego tyle, ze nie wiadomo na co się zdecydować :) Do tego dobre ceny, polecam zapoznać się jak jesteście zainteresowani.

Klaudyna789

Re: Odkurzacz

Post autor: Klaudyna789 »

Odkurzacz centralny to fajna opcja, ale zdecydowanie nie dla mnie. Miałam go w poprzednim domu i kompletnie mi nie leżał, z kolei moja mama bardzo chwali, także chyba nie ma zasady ; ) U mnie w kolei zdecydowanie wygrywa irobot Roomba Combo. Podłoga sama się odkurza i myje, także lepiej być nie może. Myślę, że ma naprawdę fajną cenę, ale to już bardziej kwestia indywidualna, zdecydowanie jest ich wart :) Czego nie mogę powiedzieć o wielu sprzętach w podobnej cenie, które się nie sprawdziły w moim domu.

ODPOWIEDZ