rzeczoznawcaonline.pl - polecacie?

Godne polecenia strony, blogi, sklepy internetowe.
Awatar użytkownika
wiktoria_92
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2020, 9:53

rzeczoznawcaonline.pl - polecacie?

Post autor: wiktoria_92 »

Cześć, znalazłam ostatnio stronę rzeczoznawcaonline.pl przy okazji szukania sprawdzonego rzeczoznawcy. Znacie może tę firmę? Polecacie ich?
Awatar użytkownika
Jarmiła1984
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2020, 6:44

Re: rzeczoznawcaonline.pl - polecacie?

Post autor: Jarmiła1984 »

Znam i bardzo polecam. Mimo że załatwiasz z nimi sprawy online, to są bardzo profesjonalni i kontakt z nimi wcale nie jest utrudniony :) Mnie bardzo pomogli przy wycenie szkód po wypadku, więc polecam.

tauron przepisanie licznika
Tomek

Re: rzeczoznawcaonline.pl - polecacie?

Post autor: Tomek »

Również polecam rzeczoznawcaonline.pl :D :D . Od ubezpieczalni dostałem zaniżony kosztorys na śmieszne prawie 2 tysiące za przerysowany cały bok samochodu, rzeczoznawca przez stronę wykonał dla mnie kosztorys na zdjęciach na ponad 8 tysięcy i ubezpieczalnia dopłaciła duże odszkodowanie po kilku pismach i telefonach. Po zrobieniu swojej usługi dalej miałem wsparcie telefoniczne a to bardzo pomocne.
Kosztorys zamawiałem tu https://rzeczoznawcaonline.pl/kosztorys-naprawy/
smieech

Re: rzeczoznawcaonline.pl - polecacie?

Post autor: smieech »

W sumie ja to mam dość problemów na co dzień, ale jednak dodatkowo muszę sprawdzić, jak wygląda coś takiego jak na przykład budowanie kosztorysu danej sprawy. I dla przykładu wiem, jak zrobić kosztorys budowy , bo to jednak miałam w szkole. Reszta to dla mnie jednak czarna magia.
Awatar użytkownika
alena
Posty: 178
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: rzeczoznawcaonline.pl - polecacie?

Post autor: alena »

Jeżeli nadal szukasz namiaru na sprawdzonego rzeczoznawcę budowlanego, to wiem że firma https://www.mpexpertbud.pl/ cieszy się wielkim zainteresowaniem oraz dobrą renomą. Najlepiej będzie po prostu zajrzeć na ich stronę www - tam znajdziesz wszystkie informacje.
ODPOWIEDZ