Sprawdzony salon samochodowy w Rzeszowie

Godne polecenia strony, blogi, sklepy internetowe.
Miroń

Sprawdzony salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Miroń »

Cześć!
Szukam dobrego salonu samochodowego w Rzeszowie, gdzie będę miał większy wybór auto nowych i używanych głównie jeśli chodzi o markę Hyundai i Alfa Romeo, macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i swoje spostrzeżenia. Pozdrawiam :)
Foześ

Re: Sprawdzony salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Foześ »

W mojej opinii tutaj na pewno warto wymienić salon Auto Res bo mają akurat całkiem szeroki wybór aut nowych i używanych takich marek jak Fiat, Hyundai, Alfa Romeo, czy również Jeep. Ja na przykład zdecydowałem się na Hyundaia Tucson dla mnie auto świetne na miasto i dłuższe trasy. Do tego przestronne i wygodnie się prowadzi więc z tym akurat modelem dobrze trafiłem :)
Karoś

Re: Sprawdzony salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Karoś »

Ja też jestem zadowolony ze współpracy z salonem Auto Res u którego będziecie mogli liczyć zarówno na szeroki wybór modeli nowych i używanych. Do tego to co ich wyróżnia od strony technicznej to naprawdę niezły serwis, dla żony wybraliśmy u nich w ostatnim czasie Hyundaia i20 Active. Dobra cena, miła obsługa i sprawna realizacja, no i też auto dostarczyli mi prosto pod dom.
Oleś

Re: Sprawdzony salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Oleś »

Karoś pisze: ↑30 sie 2021, 23:02 Ja też jestem zadowolony ze współpracy z salonem Auto Res u którego będziecie mogli liczyć zarówno na szeroki wybór modeli nowych i używanych. Do tego to co ich wyróżnia od strony technicznej to naprawdę niezły serwis, dla żony wybraliśmy u nich w ostatnim czasie Hyundaia i20 Active. Dobra cena, miła obsługa i sprawna realizacja, no i też auto dostarczyli mi prosto pod dom.
Dzięki wielkie za informacje, na pewno wezmę pod uwagę i mam nadzieję że temat jeszcze się rozwinie. Ja zabieram się w takim razie za sprawdzanie ofert i zobaczymy co z tego wyjdzie i czy w końcu znajdę auto dla siebie.
Grezeń

Re: Sprawdzony salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Grezeń »

Sam uważam również, że jeżeli chodzi o salon samochodowy który warto sprawdzić to właśnie należy tutaj wymienić Auto Res to jestem zadowolony, przede wszystkim dobry wybór aut z oferty modeli nowych i używanych i porządny serwis z wysokim poziomem obsługi, przystępne ceny i terminowe realizacje przy zakupie, czy wyborze leasingu. W końcu zdecydowaliśmy się na zakup samochodu dla żony Hyundaia i20, ale też rozważamy w przyszłości hybrydowego Tucson bo wpadł nam w oko :)
Higieł

Re: Sprawdzony salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Higieł »

Grezeń pisze: ↑07 wrz 2021, 9:03 Sam uważam również, że jeżeli chodzi o salon samochodowy który warto sprawdzić to właśnie należy tutaj wymienić Auto Res to jestem zadowolony, przede wszystkim dobry wybór aut z oferty modeli nowych i używanych i porządny serwis z wysokim poziomem obsługi, przystępne ceny i terminowe realizacje przy zakupie, czy wyborze leasingu. W końcu zdecydowaliśmy się na zakup samochodu dla żony Hyundaia i20, ale też rozważamy w przyszłości hybrydowego Tucson bo wpadł nam w oko :)
Dokładnie i jak udało się już podjąć ostateczną decyzję odnośnie zakupu samochodu, czy ewentualnie może już byłeś w Auto Res? Chętnie poznam Twoje najświeższe spostrzeżenia i czy też obsługa, cena i czas realizacji jest optymalny.
Miroń

Re: Sprawdzony salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Miroń »

Tak :) zdecydowaliśmy się na zakup Hyundaia Tucson, auto świetne i praktycznie od razu wiedziałem że to samochód dla mnie. Przestronny, świetna wygoda jazdy, do tego wyższy i też z odpowiednią mocą. Polecam sprawdzić, ja już nie mogę się doczekać kiedy będę mógł go odebrać.
KrzysiekDyś

Re: Sprawdzony salon samochodowy w Rzeszowie

Post autor: KrzysiekDyś »

W takim razie szukając przede wszystkim profesjonalnego wsparcia przy wyborze auta, rozglądając się zarówno w propozycjach modeli nowych, ale i używanych to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia salon Auto Res który mieści się w Rzeszowie. Jest zdecydowanie w czym wybierać, no i co również ważne licząc na pomoc bez naciągania oraz odpowiedziami na swoje wszystkie wątpliwości.
ODPOWIEDZ