VDI

Godne polecenia strony, blogi, sklepy internetowe.
janparś

VDI

Post autor: janparś »

W dzisiejszych czasach pracujemy w dużej mierze zdalnie z domu. Dobrze jest więc mieć profesjonalne oprogramowanie VDI, czyli wirtualizację desktopów. Pomoże ono sprawnie prowadzić firmę i kontaktować się z pracownikami. Oferuje je firma Integrakom, która jest znana z profesjonalizmu.

notes coca cola

Awatar użytkownika
samaki
Posty: 72
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:23

Re: VDI

Post autor: samaki »

Dokładnie tak. Czasy zmuszają do szukania nowych rozwiązań i w wielu branżach jest możliwość przejścia w tryb zdalny. Tutaj mówię między innymi o trenerach personalnych, fizjoterapeutach, instruktorach jogi itp. Wystarczy https://gymplanner.com/ i bez problemów można prowadzić plan zajęć z podopiecznymi na odległość. Jest tu także dostępny chat, możliwość nagrywania wideo, więc nie ma żadnego problemu z komunikacją

Awatar użytkownika
Arrek
Posty: 30
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:26

Re: VDI

Post autor: Arrek »

Trzeba sobie ułatwiać życie jak tylko się da, a jeżeli chodzi o rozwiązania komputerowe to jest tego sporo:) Szczególnie w biznesie często szuka się wsparcia w sektorze IT, szczególnie w oprogramowaniach biznesowych. Tak też i produkty sieciowe ze sklepu internetowego https://www.senetic.pl/apc/akcesoria_do ... ryjne_rbc/ na pewno przydadzą się w wielu firmach. Można do znaleźć wiele komponentów, dysków, także i do zapewnienia bezpieczeństwa danych w firmie.

ODPOWIEDZ