Zadbaj o jakość powietrza

Godne polecenia strony, blogi, sklepy internetowe.
trąba00

Zadbaj o jakość powietrza

Post autor: trąba00 »

Ważna jest jakość powietrza w pokoju w którym spędzamy dużo czasu. O dobrą jakość powietrza możesz zadbać kupując nawilżacz parowy. Na stronie Oddychaj Swobodnie znajdziesz wiele urządzeń i innych produktów które zadbają o powietrze którym oddychasz najlepiej jak się tylko da. Na blogu znajdziesz wszelkiego rodzaju wpisy rozjaśniające pojęcia czystego i zdrowego powietrza jakie powinno znajdować się w twoim pomieszczeniu.

herbatki hipp

mar1566

Re: Zadbaj o jakość powietrza

Post autor: mar1566 »

Jakość powietrza, które nas otacza jest bardzo ważna, niestety powietrze, którym oddychamy jest coraz bardziej zanieczyszczone. Dlatego w naszym domu zdecydowaliśmy się na panele słoneczne, rekuperację i pompę ciepła. Dzięki temu nie zanieczyszczamy dodatkowo powietrza, oszczędzamy na rachunkach i nie zatruwamy planety :)
otofotowoltaika.com.pl

Lipiński

Re: Zadbaj o jakość powietrza

Post autor: Lipiński »

No instalacja w panele PV na pewno wpłynie na środowisko. Im wiecej takich instalacji, im wiecej zmian w sposobie ogrzewania, tym lepiej. Jak do tego dojdą w przyszłości bardziej popularne samochody elektryczne, to zrobi sie naprawdę dobrze. Mam u siebie panele od https://hymon.pl/ i jest ok. Nawet w planach przewidziałem, że może w przyszłości będę miał samochód elektryczny, to mam już przygotowane miejsce na dodatkowe panele pod to rozwiązanie.

Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Zadbaj o jakość powietrza

Post autor: Kaja »

A czy ktoś z Was planuje może właśnie zakup oczyszczacza powietrza? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://czystyklimat.pl/. Jak widać firma Czysty Klimat z Wrocławia ma w swojej ofercie właśnie między innymi takie urządzenia. Ceny nie są tam wygórowane, więc może uda Wam się coś wybrać ;)

ODPOWIEDZ