Dobry prezent weselny

Co kupić, a czego się wystrzegać? Jak dopasować prezent do osoby? Polecamy sklepy z prezentami dla kobiet, mężczyzn i dzieci, dzielimy się pomysłami.
MałgośB

Dobry prezent weselny

Post autor: MałgośB »

Mam pytanie, czy gdyby ktoś z waszych gości przyniósł wam razem z kopertą wino bezalkoholowe w ramach dodatkowego prezentu? Czy to wstyd kupować taki prezent? Wiem, że Pani młoda ma problemy z cukrem, więc było by to bardzo zdrowe, ale nie wiem czy wypada po prostu coś takiego kupować, bo jeszcze mi ktoś powie, że to wybrakowany prezent skoro jest bez alkoholu.
Awatar użytkownika
arhee
Posty: 114
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Dobry prezent weselny

Post autor: arhee »

MałgośB pisze: ↑02 gru 2020, 22:26 Mam pytanie, czy gdyby ktoś z waszych gości przyniósł wam razem z kopertą wino bezalkoholowe[/url] w ramach dodatkowego prezentu? Czy to wstyd kupować taki prezent? Wiem, że Pani młoda ma problemy z cukrem, więc było by to bardzo zdrowe, ale nie wiem czy wypada po prostu coś takiego kupować, bo jeszcze mi ktoś powie, że to wybrakowany prezent skoro jest bez alkoholu.
Dobry pomysł, chociaż bardzie jako dodatek, niż główny prezent. Na taką uroczystość, chyba lepsze będzie białe wino https://faktoriawin.pl/kurs-wiedzy/pozn ... e-szczepy/
ODPOWIEDZ