Gotowe zestawy w prezencie?

Co kupić, a czego się wystrzegać? Jak dopasować prezent do osoby? Polecamy sklepy z prezentami dla kobiet, mężczyzn i dzieci, dzielimy się pomysłami.
Awatar użytkownika
Truskawkowa
Posty: 53
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:45

Gotowe zestawy w prezencie?

Post autor: Truskawkowa »

Czy gotowe zestawy prezentowe np. w postaci kosza z różnościami spożywczo-przemysłowymi wypada dać osobie bliskiej, czy to tylko prezent dla dalszego znajomego? Pytam bo nie są to drogie prezenty, a wyglądają na wypasione :)
Awatar użytkownika
Rarytas
Posty: 36
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:22

Re: Gotowe zestawy w prezencie?

Post autor: Rarytas »

Wiem z doświadczenia, że te gotowe zestawy wprawdzie wyglądają bardzo dobrze, ale ich zawartość jest z reguły beznadziejna.. Podejrzewam że sklepy wrzucają do środka wszystko to, co zbliża się do końca terminu ważności i najczęściej po otwarciu zawartość nadaje się wyłącznie na śmietnik :(

Możesz oczywiście podarować jakiś zestaw osobie bliskiej, ale najlepiej przygotować go samemu. Jak bedziesz śledzić przeceny w sklepach to też skompletujesz tanio, do tego trochę folii i wstążeczka i masz gotowy niedrogi zestaw. Przynajmniej wiesz co dajesz :)
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 388
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: Gotowe zestawy w prezencie?

Post autor: kicia »

Ja uwielbiam czytać wieczorami, teraz na stronie jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/papierowy-m ... 70178.html znalazłam bardzo ciekawą książkę i mam nadzieję że jej premiera odbędzie się naprawdę szybko.
Awatar użytkownika
barbara34
Posty: 45
Rejestracja: 11 gru 2019, 9:37

Re: Gotowe zestawy w prezencie?

Post autor: barbara34 »

Z tymi koszami to chyba tylko i wyłącznie są one dla osób, którym nie wiadomo co sprezentować. Bliską osobę raczej znasz i wiesz co by mogło się jej spodobać. Ja ostatnio kupiłam tacie gadżety dla wędkarza na https://pleciona.pl/, to bardzo dobry sklep wędkarski, gdzie od czasu do czasu zamawiam coś dla taty, bo wiem, że jest wielkim fanem wędkowania i takie akcesoria na pewno mu się przydadzą.
ODPOWIEDZ