Tanie klocki dla starszych chłopców?

Co kupić, a czego się wystrzegać? Jak dopasować prezent do osoby? Polecamy sklepy z prezentami dla kobiet, mężczyzn i dzieci, dzielimy się pomysłami.
Awatar użytkownika
Rarytas
Posty: 36
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:22

Tanie klocki dla starszych chłopców?

Post autor: Rarytas »

Wiecie w jakim otwartym teraz sklepie kupić jakieś niedrogie klocki konstrukcyjne dla 10 latka?

pistolety na kulki stalowe
Awatar użytkownika
Rarytas
Posty: 36
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:22

Re: Tanie klocki dla starszych chłopców?

Post autor: Rarytas »

Chodzi mi o klocki w stylu Lego :)
Awatar użytkownika
Truskawkowa
Posty: 53
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:45

Re: Tanie klocki dla starszych chłopców?

Post autor: Truskawkowa »

Ja też zawsze w listopadzie kupuję prezenty, tym bardziej że niedługo będzie Mikołaj więc od razu załatwiam również gwiazdkę W ubiegłych latach kupowałam w sklepach, gdzie sprzedawca mógł mi doradzić co aktualnie jest najbardziej na czasie, ale w tym roku sklepy zamknięte, nie wiadomo czy w grudniu je otworzą więc w sumie pomysł na klocki jest najbardziej bezpieczny.

Jedyne otwarte teraz sklepy gdzie można dostać jakieś sensowne prezenty na święta dla dziecka to markety, najlepiej te duże, gdzie sprzedają też artykuły spożywcze - oni są non stop czynni. Sprawdzaj promocje w Tesco, Kauflandzie, Intermarche, itd.
Na pewno widziałem w którejś z ich gazetek promocyjnych niedrogie klocki w stylu Lego Technic :)
mój

Re: Tanie klocki dla starszych chłopców?

Post autor: mój »

Dla mnie praktycznym i oryginalnym prezentem na Mikołaja, byłaby nowa pozycja książkowa. Biorąc pod wagę fakt, iż jubilat będzie mógł z niej korzystać przez cały rok, to bez wątpienia dobry pomysł na upominek. Sama często czytam, a co za tym idzie, szukam nowych pozycji wartych przeczytania. Trafiłam ostatnio na książkę: https://www.taniaksiazka.pl/autor/olga-tokarczuk Polecam tam zajrzeć, ponieważ wybór mają ogromny.

wersalka bartosz mini
miła

Re: Tanie klocki dla starszych chłopców?

Post autor: miła »

A ja zamiast klocków polecam zestaw konstrukcyjny https://www.sklep.alexander.com.pl/prod ... -Noah.html. Blaszki, śrubki, nasadki i inne elementy wymagają precyzji, w sam raz dla małego majsterkowicza. Można wielokrotnie składać i rozkładać 5 różnych pojazdów, fajna zabawa dla starszego chłopca.

wiceprezydenci tarnowa
Awatar użytkownika
alena
Posty: 179
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Tanie klocki dla starszych chłopców?

Post autor: alena »

Zawsze możesz zajrzeć na stronę zestawyklockow.pl Znajdziesz tam propozycje zestawów klocków dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Na pewno coś ci wpadnie w oko.
ODPOWIEDZ