Ubrania na preznet?

Co kupić, a czego się wystrzegać? Jak dopasować prezent do osoby? Polecamy sklepy z prezentami dla kobiet, mężczyzn i dzieci, dzielimy się pomysłami.
Miłja

Ubrania na preznet?

Post autor: Miłja »

Ostatnio się zastanawiałam, czy wypada kupować komuś w prezencie ubrania? Pamiętam taką sytuację z mojej młodości, dzieciństwa, że często zdarzało się, że w naszej rodzinie pojawiały się w prezencie ubrania. Na gwiazdkę, na urodziny, swetry, koszule. Wiadomo, chodzi raczej o bliskie osoby. Ja się zastanawiam, czy nie kupić siostrze kilka nowych ciuszków, bo sama nie jest fanem zakupów. Znalazłam np. piękne i modne swetry.

magne b6 stosowanie

królik

Re: Ubrania na preznet?

Post autor: królik »

Uważam, że lepszym pomysłem jest książka. Zbliża się dzień ojca, więc myślę, że każdy, kto ma normalnego ojca, sprawi mu prezent ku uciesze :D. Ja mam zamiar kupić jakąś książkę lub coś w ten deseń: https://www.taniaksiazka.pl/na-dnie-w-p ... 20565.html . Mam nadzieję, że mu się spodoba. Co myślicie o podarowaniu bliskiej nam osobie książki? Kiczowato czy nie? Mam nadzieję, że prezent się spodoba.

i music android

Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Ubrania na preznet?

Post autor: Kaja »

Jeśli chcielibyście kupić komuś na prezent jakieś sportowe ubrania, to polecam zerknąć do oferty na stronie internetowej https://pepegi.eu/firm-pol-1538573910-Asics.html. Znajdziecie tam markową odzież dobrej makri Asics. Jestem przekonana, że taki prezent będzie trafiony ;)

ODPOWIEDZ