Wyjazd dla dwojga

Co kupić, a czego się wystrzegać? Jak dopasować prezent do osoby? Polecamy sklepy z prezentami dla kobiet, mężczyzn i dzieci, dzielimy się pomysłami.
Mintu

Wyjazd dla dwojga

Post autor: Mintu »

Planujemy z mężem taki wyjazd nad morze tylko we dwójkę. Może ktoś z Was poleci jakieś noclegi w Krynicy Morskiej? Zależy mi na tym, żeby były w miarę blisko morza, ale też w dobrej cenie. Może akurat znajdzie się tutaj ktoś, kto będzie w stanie taki nocleg polecić.
mroźna

Re: Wyjazd dla dwojga

Post autor: mroźna »

Super pomysł! Wasza druga połówka na pewno się ucieszy :) A masz już na oku jakiś środek transportu? Bo moim zdaniem, to lepiej się zdecydować na wynajem samochodów Wrocław aniżeli jazdę komunikacją miejską. Jest wygodniej i bezpieczniej, w szczególności teraz w dobie pandemii.

pendrive do tabletu
Zmęczona

Re: Wyjazd dla dwojga

Post autor: Zmęczona »

Zazwyczaj wyjeżdżamy z mężem do miejsc z dala od zgiełku, do małych domków etc. Tym razem mąż zaproponował medical spa w górach - okazały Hotel Buczyński https://www.hotelbuczynski.com/medical/nasze-kuracje gdzie wykupił dla nas pakiety kuracji, dla mnie związanej z chorobami reumatycznymi, a sam dla siebie wziął balneoterapię i wodolecznictwo, cokolwiek to oznacza :D Jestem pewna, że wypoczniemy i wrócimy do domu zregenerowani.
kamil221ą

Re: Wyjazd dla dwojga

Post autor: kamil221ą »

Za kilka tygodni na pewno wyjadę z moją ukochaną do bardzo fajnego miejsca. W tym miejscu na pewno odpoczniemy od tego codziennego trudnego życia.
_________________________________________________________________________________
skup działek budowlanych Kraków
Foooloć

Re: Wyjazd dla dwojga

Post autor: Foooloć »

Ja mogę polecić hotel poza Polską, w bardzo egzotycznym miejscu, konkretnie w Zanzibarze. Hotel Beyond Mnemba Island Lodge to nie jest typowe miejsce dla zwykłego turysty, który szuka dobrego standardu. To miejsce pro. Bardzo ciekawe, choć mocno egzotyczne miejsce. Polecam wyjazd dla tych wszystkich, którzy szukają czegoś niestandardowego. Czegoś, co może być połączeniem luksusu z wyjątkowym miejscem o niezwykłym uroku. Zanzibar, i niektóre hotele tam, właśnie taki standard gwarantują.
kamilopawlak09

Re: Wyjazd dla dwojga

Post autor: kamilopawlak09 »

Fajnym wypadem dla pary może być morze :) Polecam wybrać się na weekendowy lub dłuższy wyjazd na Półwysep Helski, gdzie można zapisać się na kursy wingfoila
amka99

Re: Wyjazd dla dwojga

Post autor: amka99 »

A może romantyczny wyjazd we dwoje na mentalne spa? Ja uważam, ze oferta https://goscinieczagaje.pl/warsztaty/me ... a-dla-par/ jest naprawdę świetna i pomocna przy budowaniu więzi partnerskiej. Nic nie ryzykujecie, a możecie jedynie zyskać.
ODPOWIEDZ