Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
mam_to
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:41

Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Post autor: mam_to »

Cześć ;) korzystacie z zakupów z dostawą do domu? ja się zraziłam do sieciówek bo przywozili mi jogurty 3 dni przed końcem terminu, a zamawiałam 10... Ale lubiłam mieć zapasy w domu, szukam małych firm rodzinnych, które bardziej dbają o klientów. Korzystacie z takich usług? Jesteście zadowoleni? Czy tez się zraziliście?
Awatar użytkownika
Evelyn
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:46

Re: Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Post autor: Evelyn »

ja czasami zamawiam zakupy spożywcze do domu jak robię większe zapasy. na co dzień to nie, lubię sama wybrać produkty - szczególnie mięsa czy warzywa i owoce. Nigdy się nie zraziłam do jakości obsługi.
Awatar użytkownika
mam_to
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:41

Re: Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Post autor: mam_to »

No a ja bym chciała całkowicie się przerzucić na robienie zakupów spożywczych przez internet. Szkoda mi czasu na supermarkety. U nas sa duże kolejki cały czas, nawet rano. Zamówiłam pierwszy raz w Delidostawie, zobaczymy co mnie czeka :)
Awatar użytkownika
Evelyn
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:46

Re: Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Post autor: Evelyn »

jeśli chcesz stale korzystać to musisz się z ta firmą zaprzyjaźnić, żeby przywozili Tobie wszystko dobre świeże i na czas :)
Awatar użytkownika
mam_to
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:41

Re: Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Post autor: mam_to »

No chyba udało nam się zaprzyjaźnić, bo dostawy zakupów zawsze na czas i kompletne 😜
Awatar użytkownika
ondin
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:50

Re: Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Post autor: ondin »

Dla mnie zakupy spożywcze powinniśmy robić osobiście i sami wybierać te produkty które chcemy kupić. Szczególnie mięso, warzywa, owoce, nie wyobrażam sobie zamawiać takich produktów. A mamy tak blisko dobre sklepy, zobaczcie na ofertę sklepów sieci Lewiatan. Mają mnóstwo promocji każdego tygodnia, zawsze świeże produkty, super obsługę. A robiąc zakupy regularnie można zaoszczędzić więcej. Pomoże w tym karta lewiatan https://gazetka-lewiatan.pl/karta-lewiatan/ na którą wygodnie zbiera się punkty. Za każdy zakup, potem po zgromadzeniu określonej kwoty otrzymuje się bon. Robiąc codzienne zakupy można naprawdę szybko uzbierać.
liśka

Re: Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Post autor: liśka »

mieszkam w Nadarzynie i też miałam już okazję robić zakupy w Delidostawa :) bardzo sympatyczna obsługa, terminowa dostawa. fajnie, ze mają też w ofercie produkty Bio ( świetna jakość).
mnińka

Re: Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Post autor: mnińka »

liśka pisze: ↑08 paź 2020, 11:31 mieszkam w Nadarzynie i też miałam już okazję robić zakupy w Delidostawa :) bardzo sympatyczna obsługa, terminowa dostawa. fajnie, ze mają też w ofercie produkty Bio ( świetna jakość).
ooo dobrze wiedzieć, ja też tu mieszkam od tygodnia i zaczęłam się własnie rozglądać za sklepami, które dowożą zakupy do domu. zerkne sobie na ofertę tego sklepu.
liśka

Re: Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Post autor: liśka »

mnińka pisze: ↑14 paź 2020, 12:58
liśka pisze: ↑08 paź 2020, 11:31 mieszkam w Nadarzynie i też miałam już okazję robić zakupy w Delidostawa :) bardzo sympatyczna obsługa, terminowa dostawa. fajnie, ze mają też w ofercie produkty Bio ( świetna jakość).
ooo dobrze wiedzieć, ja też tu mieszkam od tygodnia i zaczęłam się własnie rozglądać za sklepami, które dowożą zakupy do domu. zerkne sobie na ofertę tego sklepu.
no no koniecznie :) na pewno będziesz zadowolona :) ja to zauważyłam, ze takie zakupy przez internet są dużo lepiej przemyslane i jeszcze nie zdarzyło mi się kupić nic spoza listy. a to duża oszczedność :)
mnińka

Re: Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Post autor: mnińka »

No ja to zawsze kupuje coś dodatkowego w sklepach haha także to dla mnie dobra informacja, będzie się łatwiej powstrzymać :) zamówienie już złożyłam, czekam na dostawę :)
liśka

Re: Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Post autor: liśka »

i jak wrażenia po zakupach ? zamówienie już dotarło nie ? daj znać koniecznie, jestem ciekawa :) ja przed weekendem bede na pewno znow robić tu zakupy :)
mnińka

Re: Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Post autor: mnińka »

wrażenia super, mega pozytyw. terminowa dostawa, sympatyczna obsługa. zakupy kompletne, wszystko odpowiednio zabezpieczone do transportu. jaka to jest wygoda! na pewno będę korzystać regularnie :)
mejka

Re: Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Post autor: mejka »

Jeśli poszukujecie sklepu z zdrową żywnością, to polecam odwiedzić https://www.idelikatesy24.pl/. Asortyment sklepu obejmuje produkty z kuchni śródziemnomorskiej - według mnie najsmaczniejszej!
Mirek

Re: Delidostawa - zakupy spożywcze z dostawą

Post autor: Mirek »

Wspieranie lokalnej gospodarki poprzez zakupy produktów z ogłoszeń spożywczych ma znaczenie zarówno ekonomiczne, jak i środowiskowe. Korzystając z platformy jak https://likar.pl/ nie tylko wspierasz lokalnych producentów, ale również przyczyniasz się do zmniejszenia śladu węglowego związanego z transportem długodystansowym. Jest to świadomy wybór, który ma pozytywny wpływ na lokalne społeczności i środowisko.
ODPOWIEDZ