Fotelik do samochodu

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Bromir92
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2020, 19:30

Fotelik do samochodu

Post autor: Bromir92 »

Witam serdecznie. Potrzebuję kupić porządny fotelik dla dziecka do samochodu, ale nie bardzo wiem, w jakim sklepie najlepiej będzie go zamówić. Dość atrakcyjna wydaje mi się oferta mulan.pl. Kojarzycie? Polecacie?
Awatar użytkownika
dionizy-61
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2020, 9:09

Re: Fotelik do samochodu

Post autor: dionizy-61 »

Fotelik dla mojego syna kupowałem właśnie w Mulan i gorąco polecam. Koniecznie zwróć też uwagę na łóżeczka turystyczne, które tak samo przydają się w podróży. Jakość produktów oceniam wysoko, natomiast ceny nie są wygórowane.
Kuraś

Re: Fotelik do samochodu

Post autor: Kuraś »

Moim zdaniem warto też się zastanowić nad rozwiązaniami alternatywnymi. Jak Smart Kid Belt (https://smartkidbelt.com/pl/koszyk?qty= ... duct=2&add. Oczywiście wszystko zależy od wieku dziecka i jego wielkości. Bo to dość istotny warunek odnośnie dopasowania. I też jeżeli chodzi o bezpieczeństwo.
Śmieliński

Re: Fotelik do samochodu

Post autor: Śmieliński »

Smart Kid Belt to całkiem fajne rozwiązanie. Sprawdza sie w przewozie dziecka. Oczywiście konkurencja nie lubi nowatorskich produktów i kombinuje jak tu utrudnić życie producentowi. I to nie tylko w kraju. Szkoda że tak się dzieje. No ale z tym nic nie zrobimy. Musimy byc po prostu świadomym konsumentem i sprawdzać wszystkie informacje. Fajnie o tym pisza np. tutaj: https://www.auto-swiat.pl/porady/eksplo ... ji/hs2jrjm.
Wrzawiński

Re: Fotelik do samochodu

Post autor: Wrzawiński »

Taka sytuacja. Cała branża nie ma czystych rak. Jest z tym bardzo różnie. Wystarczy poczytać testy, opinie i zobaczyć jak sa przeprowadzane testy. Czasami jest tak, że są wykorzystywane różne manekiny o różnych wagach, albo nawet stare modele, które dają złe wyniki. Zwykły człowiek na tym kompletnie się nie zna i nie wie co tak naprawdę jest dobre. testy bywają różne. Ostatnio na BRD24 był całkiem fajny artykuł właśnie w odniesieniu do Smart Kid Belt ale poruszał całą branżę. Było tam sporo grzeszków branży. Warto przeczytać, by mieć obraz tego, co jest na rynku.
Brygida

Re: Fotelik do samochodu

Post autor: Brygida »

Oj tak artykuł bardzo ciekawy i otwiera oczy w jaki sposób można manipulować rynkiem. Dobrze, że producenci Smart Kid Belt dbają o dobry wizerunek swego produktu, który jak widać ma coraz większe grono użytkowników. Sama mam to urządzenie do swej starszej córki. Szybko się je montuje i co najważniejsze zawsze mogę je nosić ze sobą w torebce damskiej. Nie zajmuje ono dużo miejsca i nie obciąża mej torebki bo waży tylko 120 gram. Według mojej opinii jest najlepsze.
ODPOWIEDZ