Jaka zmywarka

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Kapryś

Jaka zmywarka

Post autor: Kapryś »

Hej kochani, macie zmywarkę w domu? Ja długo nie byłam przekonana, ale w końcu postanowiłam kupić. Zastanawiam się na Electrolux ComfortLift bo jest bezpieczna dla delikatnych naczyń a także dolny kosz można podnieść do góry, co jest bardzo wygodne. No i ufam marce Electrolux, bo to synonim bezawaryjności. Jakie Wy macie zmywarki i co Was do nich przekonało?
Mróz

Re: Jaka zmywarka

Post autor: Mróz »

Ja długo nie byłam przekonana do zmywarki, wydawało mi się że to zbędny gadżet. Mój partner jednak mocno naciskał żeby przy remoncie zdecydować się na to urządzenie. Mamy małą kuchnię więc zdecydowaliśmy się na model slim. Konkretnie Electrolux QuickSelect. Fajne jest w niej to że jest praktycznie bezobsługowa: ustawiam czas, ona dobiera program, włączam i tyle. Widzę że zużywamy teraz mniej wody do zmywania i mniej detergentów. To był dobry pomysł.
Awatar użytkownika
dorosława97
Posty: 4
Rejestracja: 02 gru 2019, 3:36

Re: Jaka zmywarka

Post autor: dorosława97 »

Ja również postawiłam na tę firmę, mam model z trzecim koszem MaxiFlex. Dla mnie to ogromna wygoda i o wiele fajniej domyte naczynia. Zwłaszcza szkło - nie ma żadnych smug.
Awatar użytkownika
Antoni-69
Posty: 5
Rejestracja: 22 gru 2019, 15:54

Re: Jaka zmywarka

Post autor: Antoni-69 »

Ja myślałem, że zmywarka to zbędny gadżet. Lubię zmywać i nie sprawiało mi to problemów. Ale przyznaję: odkąd mam QuickSelect z firmy Electrolux naczynia wyglądają dużo lepiej niż po ręcznym zmywaniu. Zwłaszcza szklane rzeczy, ale też talerze pozbyły się przebarwień. Zwracam honor zmywarkom. Są niezastąpione :)
ODPOWIEDZ