Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci?

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
salma1976
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2021, 0:12

Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci?

Post autor: salma1976 »

Który z internetowych sklepów z akcesoriami dla dzieci jest waszym zdaniem warty uwagi? Mnie na przykład ciągnie do zamówienia kilku rzeczy z mulan.pl. Sądzicie, że opłaca się tam robić zakupy?
Awatar użytkownika
Walentyna1975
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2020, 18:55

Re: Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci?

Post autor: Walentyna1975 »

Nie wiem ile ofert przejrzałaś, ale według mnie Mulan jest jednym z lepszych z tego typu asortymentem. Przede wszystkim wybór jest olbrzymi i tego nie da się ukryć. Poza podstawowym wyposażeniem zamówisz tam też leżaczki dziecięce i wiele innych ciekawych produktów.
Awatar użytkownika
olena73
Posty: 25
Rejestracja: 20 gru 2019, 19:17

Re: Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci?

Post autor: olena73 »

Słyszałam, że wielu młodych rodziców kupuje różne akcesoria w sklepie Tulisie.pl. Wybór jest tam spory, a dostępne są ubrania, zabawki, książeczki, a nawet kaski do nauki chodzenia. Słowem, wszystko, co przyda się każdemu niemowlakowi. Uważam, że powinno się ich wspierać, bo z miłości do dzieci, przekazują z każdego zakupu część środków na akcje charytatywne, wspierające dzieci.
Awatar użytkownika
fiona88
Posty: 29
Rejestracja: 02 cze 2019, 9:39

Re: Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci?

Post autor: fiona88 »

Takich sklepów jest mnóstwo. Wystarczy poszukać. W sieci najlepiej, bo wybór większy. Na przykład sklep MrBobas ma ciekawy moim zdaniem asortyment. Widziałam u nich m.in. takie https://mrbobas.pl/bidon-ze-slomka-b-bo ... owy-240-ml bidony na nauki picia. Ładne i funkcjonalne. Ale wybór jest dużo większy i z pewnością zajdziecie coś dla siebie.

ziółka na uspokojenie
kłoda

Re: Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci?

Post autor: kłoda »

jeśli chodzi o mleko modyfikowane to ja kupuje to dla mojego maluszka https://hipp.dodomku.pl/HIPP_1_BIO_COMB ... 89698.html to mleko ekologiczne, a wiem, że tego typu produkty mają dużo bardziej zaostrzone normy
ODPOWIEDZ