Meble na wymiar

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Zbigniew
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2021, 20:25

Meble na wymiar

Post autor: Zbigniew »

Czy ktoś z was zamawiał może meble na wymiar od meblejanas.eu? Zainteresowała mnie oferta tego producenta, ale chcę się upewnić, że oferują naprawdę porządne wyposażenie. Wiecie coś na ten temat?
Awatar użytkownika
Ksenia-60
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2021, 4:56

Re: Meble na wymiar

Post autor: Ksenia-60 »

Spodobały mi się szafy i regały z drewna tego producenta i w końcu zdecydowałam się skorzystać z oferty. Po tym czasie kupiłam też meble do kuchni. Dla mnie jakość jest rewelacyjna, a cena wcale nie była wysoka. Super!
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Meble na wymiar

Post autor: moderator »

Faktycznie takie meble to doskonałe rozwiązanie i ja również jestem zdania, że jak najbardziej warto jest mieć takie meble u siebie. Zdecydowanie także każdemu polecam przeczytanie wpisu https://complexdom.pl/jak-urzadzic-garderobe/ gdzie w bardzo fajny sposób opisano jak należy urządzić garderobę.
aśka

Re: Meble na wymiar

Post autor: aśka »

Ostatnio koleżanka poleciła mi fantastyczny sklep i zamówiłam taborety industrialne do kuchni. Są wykonane z bardzo dobrego i wytrzymałego tworzywa i posiadają naprawdę świetną cenę. Jestem mega zadowolona z zakupu i na pewno tutaj jeszcze coś zamówię, koleżanka też sobie chwali ten sklep.
ODPOWIEDZ