Pomoc w domu

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
zosia_samosia
Posty: 5
Rejestracja: 01 sie 2020, 18:13

Pomoc w domu

Post autor: zosia_samosia »

Czym sprzątacie w domu na co dzień? Polecacie jakiś sprzęt, który ułatwia życie. Słyszałam dużo dobrego o robotach sprzątających i mopach parowych, co o nich myślicie?
Awatar użytkownika
mam_to
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:41

Re: Pomoc w domu

Post autor: mam_to »

Mam robota sprzątającego roomba. Myślę o nim same dobre rzeczy :) genialny wynalazek naprawdę :) nawet nie umiesz sobie wyobrazić jak dobrze on sprząta!
Awatar użytkownika
zosia_samosia
Posty: 5
Rejestracja: 01 sie 2020, 18:13

Re: Pomoc w domu

Post autor: zosia_samosia »

A jak z jego utrzymanie ;) ;) Dużo wymaga on uwagi i czy ciężko go obsługiwać? Wiesz, raczej nowoczesna technologia to nie moje bajka? Dam radę :?:
Awatar użytkownika
mam_to
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:41

Re: Pomoc w domu

Post autor: mam_to »

Ja mam taki model że uruchamiam go aplikacją na telefon. Wszystko jest po polsku więc każdy da radę :) co do obsługi to trzeba wysypywać śmieci z pojemnika na kurz co kilka dni i czasem przeczyścić wałki. Nie ma tego dużo naprawdę :)
Awatar użytkownika
Kasia12
Posty: 34
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:12

Re: Pomoc w domu

Post autor: Kasia12 »

Jak radzicie sobie z drobnymi naprawami w domu? Ja niedawno potrzebowałam kleju do gwintów i zachodziłam w głowę, gdzie mogę taki dostać. Moja znajoma, która lubi majsterkować pomogła mi i poleciła sklep https://ataszek.pl/87-kleje-anaerobowe. Jeżeli potrzebujecie sprawdzonego sklepu z materiałami spajającymi to ten jest genialny :)
Sławomir

Re: Pomoc w domu

Post autor: Sławomir »

W trakcie śniadania przeglądam artykuły ze strony https://smartix.pl/ , ponieważ uważam, że jest to najlepszy portal informacyjny w sieci. Na stronie znajdziecie liczne artykuły związane z ciekawostkami internetowymi, a także artykuły związane z życiem codziennym. Co sądzicie?
ODPOWIEDZ