Sprawdzony dom opieki

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Klaudia_78
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2020, 12:48

Sprawdzony dom opieki

Post autor: Klaudia_78 »

Czy ktoś z was byłby w stanie polecić mi sprawdzony dom opieki dla seniorów w Łodzi? Na przykład dużo dobrego słyszałam na temat Familii. Może kojarzycie? Ponoć mieszkańcy mają tam bardzo dobrą opiekę. Chciałabym się jeszcze upewnić, zanim podejmę ostateczną decyzję.
Awatar użytkownika
Sambor-91
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2020, 16:19

Re: Sprawdzony dom opieki

Post autor: Sambor-91 »

Chyba największą zaletą Familii jest rodzinna atmosfera, jaka tam panuje. Dzięki temu mieszkańcy czują się tak dobrze, a poza tym mają zapewnionych wiele wygód i oczywiście niezbędną opiekę. Zdecydowanie ten dom opieki jest wart wzięcia pod uwagę.
Milliińska

Re: Sprawdzony dom opieki

Post autor: Milliińska »

Hejka. W życiu róż nie bywa a taka opieka nad osobą starszą i schorowaną wymaga od nas wielkiego zaangażowania. Dlatego też coraz częściej zastanawiamy się nad oddaniem bliskiej nam osoby do dobrego i sprawdzonego domu opieki. i takim domem właśnie jest ten http://domseniora24.pl/ Tutaj każdy senior otrzyma bardzo dobrą i fachową pomoc oraz wsparcie. No i przede wszystkim styczność z innymi osobami w ich wieku

usb hdmi video adapter
KajetanŁ

Re: Sprawdzony dom opieki

Post autor: KajetanŁ »

W Nowym Dworze Mazowieckim jest sprawdzony dom opieki "Dom Rodzinny". To jest dokładnie zakład opiekuńczo-leczniczy z oddziałem paliatywnym. Seniorzy mają tam zapewnioną wzorcową opiekę i też dużo ciekawych zajęć. Nie ma tam nudy. Dla starszych osób plusem jest też towarzystwo - tam go im nie zabraknie.
ODPOWIEDZ