Kuchenka gazowa

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, hasło możesz zakupić tutaj: sklep.krajowy.biz.

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Kuchenka gazowa

Re: Kuchenka gazowa

autor: Brygida » 09 sty 2022, 22:29

Remontowaliśmy kuchnię mej may i pomimo, że upierała się odnośnie kuchenki wolnostojącej to dala się przekonać do tej w zabudowie. Moim zdaniem jeżeli kuchenka jest w zabudowie oraz piecyk wnętrze kuchni wygląda bardziej estetycznie i elegancko. Wybierając tymi kategoriami jak i bezpieczeństwem użytkowości wybraliśmy "gaz pod szkłem" oraz piekarnik 3w1, który pozwolił zaoszczędzić sporo miejsca w kuchni. Sprzęt kupiliśmy bezpośrednio na stronie producenta Solgaz, który stawia na dobrą polską jakość i innowacyjne rozwiązania w swoich sprzętach.

Re: Kuchenka gazowa

autor: tetrus » 30 kwie 2021, 17:05

Przed zakupem kuchenki gazowej warto skonsultować to z instalatorem, który będzie te palniki podłączał. Nie każda kuchenka będzie bez problemu pasować do każdej kuchni. Mi doradził znajomy hydraulik http://jacek-hydraulik.pl/ i dzięki niemu oszczędziłem sobie irytacji i niepotrzebnych wydatków.

Re: Kuchenka gazowa

autor: moderator » 15 lis 2020, 20:44

Ogólnie kuchenkę gazową także mam u siebie, ale najbardziej jestem jednak zadowolony z posiadania ogrzewania gazowego. Właśnie dlatego zdecydowałem się również na ciekawą ofertę https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-firmy/ czyli tani gaz dla firmy. Co by nie było u mnie w firmie także sporą ilość gazu co miesiąc zużywam.

Re: Kuchenka gazowa

autor: tetrus » 26 wrz 2020, 17:14

Wiem, że teraz wszystko idzie w zabudowę ale może poleci ktoś coś godnego. Chcę jej pomóc w wyborze, tak aby zakupiła najlepszy produkt w danym przedziale cenowym 1000zł max 1200zł. Bo jak szukałam znalazłam Kuchenki gazowo-elektryczne 50 cm na Ceneo i zastanawiam się czy warto nad taka się zastanowić.

Re: Kuchenka gazowa

autor: tetrus » 04 lis 2019, 17:30

Dobra kuchenka to podstawa.

Re: Kuchenka gazowa

autor: ptr » 06 cze 2019, 16:34

Na innych forach widziałem pełno takich tematów. Szanuję wszystkie odpowiedni i sugestie.

Kuchenka gazowa

autor: lulina » 20 mar 2019, 15:03

Potrzebuję wolno stojącej kuchenki gazowej dla babci. Wiem, że teraz wszystko idzie w zabudowę ale może poleci ktoś coś godnego. Chcę jej pomóc w wyborze, tak aby zakupiła najlepszy produkt w danym przedziale cenowym 1000zł max 1200zł. Bo jak szukałam znalazłam Kuchenki gazowo-elektryczne 50 cm na Ceneo i zastanawiam się czy warto nad taka się zastanowić.

Na górę