Najlepsze konto dla studenta

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 65
Rejestracja: 17 cze 2019, 17:44

Najlepsze konto dla studenta

Post autor: kasiunia »

Okazuje się ,że większość banków w Polsce, które liczą się na rynku ma w swojej ofercie konto dedykowane dla studentów - dla młodych.Szukając takiego konta dla naszej córki udałam się do naszego banku - do Millenium i okazało się ,że jest tam dostępne konto 360 student - konto właśnie dla studentów.Większość rzeczy jakie trzeba opłacać w innych bankach tutaj są za darmo. Zresztą można porównać sobie konta w internecie. pzdr
Awatar użytkownika
Irma
Posty: 67
Rejestracja: 16 gru 2019, 17:21

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: Irma »

A ja mam nieco inne pytanie, orientujecie się, czy któryś bank ma w swojej ofercie konto dedykowane dla nastolatków? Chodzi o dziecko w wieku 14 lat i o możliwość przelewania mu tam kieszonkowego.
Awatar użytkownika
opiekunnestbank
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2019, 18:45

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: opiekunnestbank »

Irma pisze: ↑16 gru 2019, 17:36 A ja mam nieco inne pytanie, orientujecie się, czy któryś bank ma w swojej ofercie konto dedykowane dla nastolatków? Chodzi o dziecko w wieku 14 lat i o możliwość przelewania mu tam kieszonkowego.
Szanowna Pani, dobrym wyborem na konto dla nastolatka będzie oferta Nest Konta Samodzielnego w ramach Nest Konta w Nest Banku. To darmowe konto bankowe, w ramach którego za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2800 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów:
- w trakcie rozmowy video (wystarczy dokument tożsamości oraz komputer z kamerą i mikrofonem - czas aktywacji nawet do 5 minut),
- składając wniosek przez stronę internetową (wystarczy wykonać przelew ze swojego konta w innym banku, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut),
- poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę),
- w oddziale (uprzednio składając wniosek online lub od razu udając się do oddziału).

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Awatar użytkownika
Arrek
Posty: 30
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:26

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: Arrek »

Są specjalne konta właśnie dla studentów i takich bym szukał. Warunki powinny być bardzo dobre, bo bank będzie chciał żeby student po okresie studiów pozostał przy tym samym banku:) Na pewno jest szansa na jakieś pieniądze na start, a te się przydadzą z pewnością. Sprawdźcie sobie ofertę Banku Millennium na stronie https://www.kontomaniak.pl/bank/millennium-bank także opisują tu inne banki i ich aktualne oferty, nie tylko dla studentów.

ławostół eryk
Awatar użytkownika
liska
Posty: 46
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:03

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: liska »

Warto na pewno zastanowić się nad kontem oszczędnościowym. Dzięki temu można bowiem wiele zyskać. Tutaj https://pozyczkaposzukiwana.pl/oferty/k ... dnosciowe/ jest wiele ciekawych propozycji. Warto się tam rozejrzeć i porównać oferty, aby swoje pieniądze ulokować w dobrym miejscu i żeby oczywiście przynosiły zyski.
Antoś

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: Antoś »

Jakiś czas temu przeglądałem oferty kont bankowych, w celu założenia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Obecnie można znalezc mnóstwo ofert, których w różnym stopniu różnią się od siebie i oferują rózne udogodnienia. Dlatego polecam Wam przeczytać artykuły ze strony https://alebib.pl/ranking-kont-osobistych/.
Rozumłek

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: Rozumłek »

Oblicz sobie za pomocą kalkulator konto oszczędnościowe https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/ko ... alkulator/ co Ci się bardziej opłaca. Ja oczywiście podrzucam link do mojego banku (opłaca się jak masz auto przede wszystkim), ale porównaj sobie z inymi dobrymi bankami jak getinbank czy mbank
ODPOWIEDZ