Opakowania od AMT kartony

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Awatar użytkownika
Grudniowa
Posty: 9
Rejestracja: 26 lut 2019, 10:23

Opakowania od AMT kartony

Post autor: Grudniowa »

Szukasz opakowań kartonowych? Serdecznie polecam zapoznać się z ofertą firmy AMTkartony. Zostawiam link dla osób zainteresowanych. W swojej ofercie ma opakowania klapowe, fasonowe i 7warstwowe a także materiały POS. Warto zapoznać się z ich ofertą!
Awatar użytkownika
piotrowska
Posty: 54
Rejestracja: 29 sie 2019, 7:19

Re: Opakowania od AMT kartony

Post autor: piotrowska »

kupowałam kartony niedawno
Awatar użytkownika
jakub
Posty: 53
Rejestracja: 02 wrz 2019, 6:51

Re: Opakowania od AMT kartony

Post autor: jakub »

Ja też ale potrzebne mi były nie tylko kartony do przeprowadzki więc wszystko zamówiłem w tym sklepie https://przeprowadzkisklep.pl/ który mi kumpel polecił, była tam nawet folia bąbelkowa do pakowania delikatnych przedmiotów
Awatar użytkownika
joan.ka
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 17:07

Re: Opakowania od AMT kartony

Post autor: joan.ka »

Świetnie, że pojawiło się tu tyle ofert. Zdecydowanie jest w czym wybierać. Przyda się to wielu osobom z tego forum.
To nie trupów musisz się tu obawiać... ale żywych.
Awatar użytkownika
Noklis
Posty: 45
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:30

Re: Opakowania od AMT kartony

Post autor: Noklis »

Zdecydowanie jestem za wspomnianym wcześniej AMT Kartony, dlatego jak znajdziecie wolną chwilę to koniecznie zwróćcie uwagę na https://www.amtkartony.pl ponieważ udało im się zestawić kilka ciekawych opcji opakowań dla każdego kto prowadzi sklep internetowy, czy wysyła dużą ilość rzeczy do swoich kontrahentów. Mam nadzieję, że będzie to dobry wybór i już problemy z wysyłką się skończą :)
Awatar użytkownika
salatka11
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2019, 22:10

Re: Opakowania od AMT kartony

Post autor: salatka11 »

Przy dużej ilości produktów i rzeczy do przeniesienia na pewno sprawdzi się jakaś dobra firma na przeprowadzki kraków
, uczciwa, solidna i w dobrej cenie. Bo takie kartony warto przewozić w bezpieczny sposób :)
Awatar użytkownika
welma
Posty: 53
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:46

Re: Opakowania od AMT kartony

Post autor: welma »

Ogólnie to wydaje mi się, że ja sobie z opakowaniami jakoś dam radę, gorzej jest z materiałami POS właśnie. Wyczytałam, że mogą mi pomóc w rozwinięciu biznesu, dlatego zastanawiam się, czy się na nie nie ukierunkować. Jak uważacie? Myślę o firmie Exposite , która projektuje i przygotowuje odpowiednie elementy.
ODPOWIEDZ