Praca jako trader na forex?

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Awatar użytkownika
Rarytas
Posty: 36
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:22

Praca jako trader na forex?

Post autor: Rarytas »

Myślicie że to się opłaca?
W sensie czy możliwe jest zarabianie na forex na tyle, żeby faktycznie samemu się z tego utrzymywać, albo
pracować dla jakiejś firmy która zatrudnia traderów i dobrze im płaci?

Ewentualnie jakaś podpowiedź?

liofilizowane jedzenie
Awatar użytkownika
Dorian
Posty: 37
Rejestracja: 12 mar 2020, 21:39

Re: Praca jako trader na forex?

Post autor: Dorian »

Hmm ciekawa sprawa ale taki zarobek wydaje mi się ryzykowny.
Awatar użytkownika
liska
Posty: 46
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:03

Re: Praca jako trader na forex?

Post autor: liska »

Trzeba szukać pracy na portalach ogłoszeniowych. Tutaj https://lublin.geopraca.pl/oferty-pracy/lublin/ znajdziecie wiele ciekawych propozycji. Przede wszystkim trzeba robić to, co lubimy i co umiemy. Ważne jest też wynagrodzenie oraz rodzaj umowy. Pracodawcy bowiem mają różne pomysły. Trzeba zawsze wszystko dokładnie posprawdzać.
Awatar użytkownika
Zoeva
Posty: 116
Rejestracja: 27 lut 2020, 11:14

Re: Praca jako trader na forex?

Post autor: Zoeva »

Da się oczywiście, ale doświadczenie jest bardzo wazne w tej materii. System musi mieć gwarantowany stop loss i ochronę przed ujemnym saldem. To taka podstawa. A inne rozwiązania? Wszystko musi być dopiete na ostatni guzik. Działania zaczyna się od dema systemu Akurat w XTB to już działamy od lat i wiemy, czego się można spodziewać.
Reęlo

Re: Praca jako trader na forex?

Post autor: Reęlo »

Nie raz miałem okazję przekonać się, że istnieje duża korzyść z handlu z kompetentnych biur maklerskich o dobrej reputacji. To naprawdę pozwala podnieść dochody na nowy poziom i zapewniam cię, że to jest dokładnie to, co pozwoli Ci odnieść większy sukces w tym biznesie jako całości.
Dęsna

Re: Praca jako trader na forex?

Post autor: Dęsna »

Możesz naprawdę zarobić więcej, jeśli używasz automatycznego robota, który pozwala śledzić wiele zmian w akcjach, które stale pojawiają się na giełdzie. Jest to szczególnie wygodne w przypadku firm, które mają wiele różnych wygodnych usług dla tych, którzy korzystają z rynku, handel, trading, forex waluty online. Sam przekonałem się, że działa świetnie i myślę, że powinieneś też spróbować. Jestem pewien, że w żadnym wypadku nie pożałujesz
ODPOWIEDZ