Studiowanie przez Internet

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Awatar użytkownika
JoannaJ
Posty: 6
Rejestracja: 09 maja 2019, 23:39

Studiowanie przez Internet

Post autor: JoannaJ »

Czy studiowanie przez Internet to studia jak każde inne, czy dyplom po takich studiach traktowany jest przez pracodawców jak każdy inny.

kupic marihuanę
Awatar użytkownika
grocho.mery
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 20:20

Re: Studiowanie przez Internet

Post autor: grocho.mery »

Dyplom jest jak każdy inny. Najważniejszy żeby mieć umiejętności takie jakich szuka pracodawca. Studiowanie przez Internet wymaga więcej samodyscypliny niż studia stacjonarne, bo uczyć się trzeba samodzielnie przez platformę internetową. Praktyki i egzaminy odbywają się na obowiązkowych okresowych zjazdach na uczelni. Tak jest przynajmniej na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym w Łodzi. Kierunków jest wiele do wyboru, nawet Informatyka. Ważne też jest to , że na studiach on line czesne jest mniejsze niż na stacjonarnych.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Studiowanie przez Internet

Post autor: Kaja »

Na studia przez internet chyba bym się nie zdecydowała. Bardzo fajne są jednak moim zdaniem internetowe kursy językowe, na przykład te organizowane przez Szkołę Językową Speak-Up. Na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-online możecie sobie sami o nich poczytać. Jak widzicie dzięki takim kursom możecie szybko i skutecznie podnieść Wasza znajomość angielskiego i to bez wychodzenia z domu :)
Awatar użytkownika
Zumba
Posty: 23
Rejestracja: 13 maja 2019, 17:35

Re: Studiowanie przez Internet

Post autor: Zumba »

Niestety tego nie wiem, bo aktualnie szukam informacji jak drukować pracę magisterską . Jednak moje studia były dzienne, więc tym bardziej Ci nie odpowiem. Jak zaczynałam naukę, to jeszcze nie było tak dużo możliwości studiowania online. Podpytaj się może znajomych albo przeczytaj jakieś poradniki w internecie. Właściwie to sama jestem ciekawa, jak traktują takie studia pracodawcy.
ODPOWIEDZ