Systemy płatności ratalnej dla sklepu na Wordpress

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Kobeź

Systemy płatności ratalnej dla sklepu na Wordpress

Post autor: Kobeź »

Witam!
Czy warto do sklepu internetowego wprowadzić możliwość płatności ratalnej? Jeżeli tak, to na jakie rozwiązania zwrócić uwagę szczególnie w przypadku modułów na wordpres bo tak powoli się rozglądam ale jeszcze nie mam pewności co będzie najlepszą z opcji. Pomożecie?
Kuleńka

Re: Systemy płatności ratalnej dla sklepu na Wordpress

Post autor: Kuleńka »

W przypadku kiedy szukacie profesjonalnej pomocy i skutecznego sposobu płatności ratalnej do sklepu postawionego na Wordpress to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowana przez system iRaty.pl w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na jasne warunki, sprawną obsługę i jednocześnie duże możliwości sprzedaży droższych produktów i urządzeń również z opcją leasingu.
SzymonEł

Re: Systemy płatności ratalnej dla sklepu na Wordpress

Post autor: SzymonEł »

Jak najbardziej mogę się zgodzić, akurat jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrego systemu płatności ratalnej to na pewno warto wymienić iRaty.pl w przypadku których będziecie mogli liczyć na najwyższy standard, profesjonalizm obsługi i duże możliwości wygodnej sprzedaży produktów z wyższej półki cenowej.
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Systemy płatności ratalnej dla sklepu na Wordpress

Post autor: moderator »

Jak najbardziej może to być fajne rozwiązanie i raczej większość dostawców płatności takie coś oferuje. Mi również bardzo podobają się płatności z Facebook https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-p ... nosci-z-fb gdyż wiem jak bardzo dużo osób posiada właśnie konta w social mediach.
Mrozeń

Re: Systemy płatności ratalnej dla sklepu na Wordpress

Post autor: Mrozeń »

Musze przyznać, że naprawdę wygląda to ciekawie w sumie jeszcze się nie zastanawiałem nad wykorzystaniem takiego systemu chociaż z tych podpowiedzi wygląda to obiecująco. No zobaczymy co z tego wyjdzie u Was i może my też się w końcu zdecydujemy na taki krok. Pozdrawiam

gpc sa
SebekEń

Re: Systemy płatności ratalnej dla sklepu na Wordpress

Post autor: SebekEń »

Co do wyboru optymalnego systemu płatności ratalnej jestem jak najbardziej za iRaty który jednak daje fajne możliwości klientom indywidualnym oraz firmom do zakupu droższych produktów, urządzeń i sprzętów do efektywnej pracy w swojej firmie. Dlatego możecie zajrzeć na https://www.platformaratalna.pl/wspolpraca gdzie dowiecie się więcej, tym bardziej ze ich moduł na wordpressie działa bez zarzutów.
ODPOWIEDZ