Wózek dziecięcy

Chcesz podzielić się opinią o konkretnej firmie? Daj znać.
Awatar użytkownika
Piotrek992
Posty: 129
Rejestracja: 22 paź 2019, 14:04

Wózek dziecięcy

Post autor: Piotrek992 »

Mnie cieszy fakt, że dzisiaj jesteście wybierać spośród szerokiej oferty wózków. To bardzo ułatwia wiele kwestii. Na pewno powinniście zajrzeć do https://umalucha.pl/ i sprawdzić E-priam cherubs blue. Wielu rodziców go chwali, więc może i dla Was będzie to dobrym wyborem.
Awatar użytkownika
Zoeva
Posty: 116
Rejestracja: 27 lut 2020, 11:14

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Zoeva »

Ja wózek kupiła mnie dawno, ale i tak z niego mało korzystam, bo zdecydowanie wolę nosić malucha w nosidełku od kinder hop, niż własnie tachać ze sobą wszędzie wózek, nosidełko jest o wiele wygodniejsze, naprawdę :)
Awatar użytkownika
monia
Posty: 70
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:27

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: monia »

A ja mam wózek i nosidełko ale z wózka korzystam częściej, może dlatego że mam lekkiego i poręcznego x-landera x-cite, wszędzie go mogę ze sobą zabrać, łatwo się mieści do bagażnika i jeszcze spokojnie zakupy się mieszczą
Awatar użytkownika
culture
Posty: 21
Rejestracja: 19 lip 2019, 23:43

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: culture »

Zazdroszczę, że macie to juz za sobą :( Nam z całej wyprawki został jeszcze właśnie wózeczek do ogarnięcia. Tylko albo w sumie aż, bo zbieramy się z wyborem juz drugi miesiąc i nie mozemy sie zdecydować, bo wózków jest ogromniaście dużo tylko wiekszosc niestety waży tyle że ja ich nie udźwigne, a windy u nas w bloku nie ma. Na oku mam jeszcze silver crossa surfa, ale moze uda sie jeszcze wstrzymac chwile nim wejdą do sprzedazy nowe silver crossy surfy eclipse z edycji specjalnej. Mam nadzieje, ze wytrzymam do tego czasu :)
Awatar użytkownika
mam_to
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:41

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: mam_to »

My wózek dla dziecka kupiliśmy używany na stronie pokato.pl gdzie są darmowe ogłoszenia. Ciuszki i inne rzeczy dla dziecka też tam kupuje i potem sprzedaję jak wyrośnie. Myślę że nie ma sensu nowych kupować skoro używki można kupić naprawde bardzo fajne
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Kaja »

monia pisze: ↑24 kwie 2020, 15:41 A ja mam wózek i nosidełko
Rzeczywiście oprócz wózka warto zakupić dodatkowo jakieś nosidło. Bardzo ładne, ergonomiczne nosidełka dla niemowląt widziałam np w sklepie internetowym https://popaopa.pl/95-nosidelka-ergonomiczne po całkiem atrakcyjnych, niewygórowanych cenach. Polecam więc się tam rozejrzeć, na pewno uda Wam się tam coś wybrać dla Waszego maluszka ;)
Awatar użytkownika
Evelyn
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:46

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Evelyn »

mam_to pisze: ↑28 maja 2020, 9:49 My wózek dla dziecka kupiliśmy używany na stronie pokato.pl gdzie są darmowe ogłoszenia. Ciuszki i inne rzeczy dla dziecka też tam kupuje i potem sprzedaję jak wyrośnie. Myślę że nie ma sensu nowych kupować skoro używki można kupić naprawde bardzo fajne
Wiesz, wydaje mi się, że szukanie używanego wózka zajmuje o wiele więcej czasu niż wybranie nowego taki jaki nam pasuje. Owszem można zoszczędzić biorąc używkę. Ale jest na to sposób inny. Można tez kupić niedrogi nowy wózek. Bo są takie firmy, których wózki nie są drogie a jakościowe. Ja mam porządny wózek Easy Go model optimo air który kosztował niecałego tysiaka. A tysiąc to była kwota graniczna, droższego byśmy i tak nie kupili. Moim zdaniem nie przepłaciliśmy, wręcz przeciwnie
Awatar użytkownika
Leslie
Posty: 132
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:35

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Leslie »

Warto także zakupić odpowiednie ubranka. Myslę ,że warto przejrzeć kilka ofert porównać je i wybrać najlepsze dla siebie produkty na wyprawkę. Tutaj https://www.coolmama.pl/ znajdziecie wszystko co potrzeba aby przygotowac się na powitanie nowego członka rodziny. Polecam zwłaszcza że są to produkty pochodzenia polskiego :)
Awatar użytkownika
jakub
Posty: 53
Rejestracja: 02 wrz 2019, 6:51

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: jakub »

My podobnie jak monia postawiliśmy na ten sam model x-landera, tu https://ourlittleadventures.pl/byc/test ... w-puszczy/ na blogu jest o nim więcej i świetnie wypadł nawet podczas testowania w puszczy
ODPOWIEDZ