spadki pomoc prawna Gdańsk

Rekomendacje kancelarii, adwokatów, notariuszy i doradców prawnych. Szukasz pomocy w kwestiach prawnych? Zajrzyj tutaj.
Liść

spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Liść »

Hej. Niedawno odbył się pogrzeb mojej babci i cała rodzina bardzo to przeżyła. Po całej ceremonii został odczytany testament i okazało się, że babcia miała całkiem sporo oszczędności. Połowa rodziny domaga się teraz jakiejś części spadku, a ja nie wiem co robić. Możecie mi doradzić, do kogo powinnam się udać w takiej sytuacji? Znacie jakiegoś sprawdzonego mecenasa na terenie Gdyni, który ma doświadczenie w prawie spadkowym?

dragon egg
Kiść

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Kiść »

Wiecie co, z własnego doświadczenia wam powiem, że spadek to najgorsza rzecz jaka może się wydarzyć po śmierci. Ludzie przypominają o sobie, chociaż nigdy w życiu ich nie widziałam i wyciągają ręce, po nieswoje pieniądze. Nic tak bardzo nie wyprowadza z równowagi, jak to, że ktoś ma w głowie tylko pieniądze.

wola batorska powódź
Słońce

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Słońce »

A w zakresie spadków, nie ma sobie równych Michał Mindykowski. Jeżeli potrzebujecie pomocy właśnie z tym zakresie, to polecam sobie przejrzeć jego stronę mindykowski.pl , na której zdobędziecie więcej informacji. Myślę, że warto mu zaufać, ponieważ ma ogromne doświadczenie w tym temacie.
Awatar użytkownika
olga92
Posty: 111
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:55

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: olga92 »

W Gdańsku można znaleźć wielu mecenasów, ale w przypadku spadków, duże doświadczenie ma http://www.mindykowski.pl/ . Działa na terenie całego Trójmiasta. Pomaga w przypadku kłopotliwych spadków czy przy unieważnieniu testamentów. Jest bardzo skuteczny, a to w takich sprawach ma duże znaczenie.
ODPOWIEDZ