Sprawa rozwodowa - potrzebny adwokat

Rekomendacje kancelarii, adwokatów, notariuszy i doradców prawnych. Szukasz pomocy w kwestiach prawnych? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
gniewomir_82

Sprawa rozwodowa - potrzebny adwokat

Post autor: gniewomir_82 »

Witam serdecznie. Czy słyszeliście może o mecenasie Adrianie Królu z Łodzi? Zastanawiam się, czy nie zgłosić się do niego po pomoc w napisaniu wniosku o rozwód i po wsparcie na dalszych etapach. Jak sądzicie, warto?

otwory pod gwint

Awatar użytkownika
Grażyna_60

Re: Sprawa rozwodowa - potrzebny adwokat

Post autor: Grażyna_60 »

Moim zdaniem nawet najbardziej skomplikowana sprawa taka jak na przykład ustalenie ojcostwa nie są trudne dla mecenasa Króla. Ma wiedzę, ma doświadczenie, czyli to, co w tym zawodzie jest najbardziej potrzebne. Polecam serdecznie!

Awatar użytkownika
rita55

Post autor: rita55 »

Każda sprawa rozwodowa jest inna, ale zazwyczaj przyda się pomoc doświadczonego mecenasa. Ze swojej strony mogę polecić http://www.mindykowski.pl/ . Ma bardzo duże doświadczenie w sprawach rodzinnych. Ja potrzebowałam pomocy w sprawie ustalenia opieki rodzicielskiej nad dzieckiem i wszystko potoczyło się po mojej myśli. Mecenas Mindykowski jest skuteczny.

Awatar użytkownika
ondin

Post autor: ondin »

Jeśli chodzi o rozwód to na pewno dobry adwokat znacznie pomoże przejść przez ten proces i dołoży wszelkich starań by rozstrzygnięcie zapadło na korzyść klienta. Dlatego tak ważne aby zgłosić się do osoby z doświadczeniem. Jeśli szukacie na terenie Krakowa to polecam z własnego doświadczenia tą kancelarię https://serafinski-adwokat.pl/ . Pan Konrad od lat pomaga klientom w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, ma ogromną wiedzę i w pełni angażuje się w powierzone sprawy.

ODPOWIEDZ