Choroba lokomocyjna a podróż

Byłeś na wyjeździe i możesz polecić dobry hotel? Wiesz, gdzie kupić dobrą, tanią walizkę? Podziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
Lala
Posty: 15
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:29

Choroba lokomocyjna a podróż

Post autor: Lala »

Choroba lokomocyjna jest nie tylko męcząca dla dziecka, ale również dla pozostałych pasażerów. Dlatego, jeśli Twoje dziecko cierpi na chorobę lokomocyjną, to koniecznie zapoznaj się z ofertą apteka-leki.pl i wybierz odpowiedni preparat.

Awatar użytkownika
Tamka
Posty: 43
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:58

Re: Choroba lokomocyjna a podróż

Post autor: Tamka »

To się akurat zgadza - choroba lokomocyjna to coś, co faktycznie potrafi zniszczyć radość z podróżowania dziecku i rodzicom. Dobrze, że w tej chwili jest taki wybór środków: https://www.e-zikoapteka.pl/choroba-lokomocyjna.html w aptekach internetowych, które łagodzą jej skutki. Można wygodnie zamówić paczkę do domu i wypróbować skuteczność w trakcie podróży. Super, że są też często promocje w aptekach online!

Awatar użytkownika
Pyna
Posty: 55
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:49

Re: Choroba lokomocyjna a podróż

Post autor: Pyna »

Też miałam takie problemy w młodości i muszę powiedzieć, że dwa lata i mi przeszło. Zawsze brałam aviomarin, najlepiej wziąć coś takiego po czym będzie chciało się bardziej spać i nie będziecie zwracać uwagę w ogóle na to, że jesteście w aucie, po prostu zaśniecie i szybko wam podróż zleci. Bez tego czekać was będą straszliwe męki, nie polecam nikomu. Może warto też zdecydować się na podróż samolotem? Tu jakoś zawsze lepiej mi to podchodziło, no i ta trwa zdecydowanie krócej. Na stronie www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/rom/rzym będziecie mogli znaleźć tanie loty, na pewno ta strona przyda się wam przy planowaniu wakacji. Także nie ma problemu ze znalezieniem tu hotelu.

candy king

Awatar użytkownika
Manson
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2019, 12:39

Re: Choroba lokomocyjna a podróż

Post autor: Manson »

Nierzadko widzi się coś takiego. Myślę, że wybór jest pod tym względem ogromny.
Ponure wrota śmierci nie otwierają się na żadne prośby.

Grażyna11

Re: Choroba lokomocyjna a podróż

Post autor: Grażyna11 »

A co zalecił Wam lekarz? To ważna rzecz, więc nie lekceważcie tego w żaden sposób. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście podeszli do tematu w sposób w pełni odpowiedzialny. Moim zdaniem warto byłoby kontrolowac ciśnienie skurczowe, bo to jednak ma duży wpływ na stan Waszego zdrowia.

kleszcz na kocie

ODPOWIEDZ