Rekomendowane apartamenty nad polskim morzem?

Byłeś na wyjeździe i możesz polecić dobry hotel? Wiesz, gdzie kupić dobrą, tanią walizkę? Podziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
Truskawkowa
Posty: 53
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:45

Rekomendowane apartamenty nad polskim morzem?

Post autor: Truskawkowa »

Rekomendowane apartamenty nad polskim morzem?
szukam uczciwych opinii gdzie warto pojechać z rodzinką
Awatar użytkownika
Rarytas
Posty: 36
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:22

Re: Rekomendowane apartamenty nad polskim morzem?

Post autor: Rarytas »

W sumie to takich opinii w temacie fajne apartamenty nad morzem to znajdziesz w necie od groma, tylko poszukaj sobie bardziej po serwisach typowo noclegowych, albo turystycznych, tam mogą dodawać opinie tylko ludzie, którzy już byli w danym miejscu, więc masz wiarygodnie :)
Ja moge od siebie podsunąć https://hthouseboats.com/ - stylowa miejscóweczka nad polskim morzem, lux urządzona, fajne widoki - pooglądaj sobie na stronie, a inne opinie na pewno w sieci znajdziesz

:)
Awatar użytkownika
Zakręcona
Posty: 88
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:59

Re: Rekomendowane apartamenty nad polskim morzem?

Post autor: Zakręcona »

Wybór jest bardzo duży:) Ja to staram się wybierać jakieś mniejsze miejscowości nad morzem, wole spokój, puste plaże. Jeżeli chodzi o polskie morze to najważniejszą rzeczą jest pogoda, ale na to niestety nie mamy wpływu. Jeżeli lubicie sporty wodne to deski sup od www.gosup.pl powinny świetnie się sprawdzić. Takie pływanie po spokojnym morzu to świetna sprawa, także sprawdza się to na jeziorach.
Awatar użytkownika
samaki
Posty: 71
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:23

Re: Rekomendowane apartamenty nad polskim morzem?

Post autor: samaki »

Jeśli interesuje Was Świnoujście to apartamentów najlepiej szukać przez tę stronę https://www.baltichome.pl/swinoujscie . Najszybciej jest, wpisuje się datę, liczbę osób i wychodzą dostępne apartamenty, które można zarezerwować online.
Awatar użytkownika
kociołek
Posty: 101
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:13

Re: Rekomendowane apartamenty nad polskim morzem?

Post autor: kociołek »

Zakręcona pisze: ↑07 maja 2020, 20:44 Wybór jest bardzo duży:) Ja to staram się wybierać jakieś mniejsze miejscowości nad morzem, wole spokój, puste plaże. Jeżeli chodzi o polskie morze to najważniejszą rzeczą jest pogoda, ale na to niestety nie mamy wpływu. Jeżeli lubicie sporty wodne to deski sup od www.gosup.pl powinny świetnie się sprawdzić. Takie pływanie po spokojnym morzu to świetna sprawa, także sprawdza się to na jeziorach.
Hejka. Także bardzo wciągnęły mnie sporty wodne a najbardziej windsurfing. Nawet w garażu znalazłam jakąś starą deskę (mój tata uprawiał ten sport) do której muszę dokupić kilka nowych elementów. Najbardziej interesuje mnie trapez windsurfing, bo jednak jest on bardzo ważnym elementem wyposażenia . Znalazłam ten sklep https://flowshop.pl/windsurfing-trapezy w którym to znaleźć można wszelkiego typu narzędzia najpotrzebniejsze i wykorzystywane w tym sporcie
ODPOWIEDZ